High League

(VIDEO) „Ferrari” tłumaczy atak na zapleczu! „To magia kamery”

Wczorajsza konferencja prasowa przed High League 4 PPV pełna była akcji nie tylko na scenie. Amadeusz „Ferrari” Roślik zaatakował freak fightera innej federacji na zapleczu.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Emocje na pewno buzują w „Ferrarim”, który na High League 4 zmierzy się ze swoim wrogiem, Pawłem Bombą. Panowie od miesięcy toczą ze sobą konflikt i wszyscy zastanawiali się, czy dojdzie do pojedynku. Roślik jest związany z Fame MMA, które zgodziło się na wypożyczenie swojego zawodnika.

Podczas programu „Rundki” potwierdzone zostały też brutalne zasady w ich walce! „Ferrari” i „Scarface” otrzymają po 20 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny, a w klatce do gry wchodzą soccer kicki, uderzenia łokciami, czy kopnięcia na leżącym przeciwniku.

Jeszcze przed panelem z udziałem Roślika i Bomby, Amadeusz postanowił… Zaatakować jedną z osób na zapleczu. Był nią „Sadek”, który akurat udzielał wywiadu Monice Laskowskiej.

„Ferrari” tłumaczy atak

W rozmowie z Fansportu TV „Ferrari” opowiedział sytuację ze swojej perspektywy. Przede wszystkim podkreślił, że wcale nie przyłożył się do wyprowadzonego ciosu. Gdyby tak było, „Sadek” nie skończyłby w pełni zdrów.

Sprawdź!  Okniński o walce Ferrariego na FAME 13: "Martwię się o Polaka. Długo będzie dochodził do siebie po..."

Jaka cała siła? Przysięgam ci, że leciutko go pie***lnąłem, to wygląda tak na kamerze tylko. To magia kamery! Ja na bokserze na 999 walnąłem. Ja mam to pier***nięcie, jakbym mu tak za**bał, to by nie było co zbierać. Na bank by coś poszło. To było… niecałe 40%.

„Ferrari” wytłumaczył również, co było przyczyną jego ataku.

Obrażał mi rodzinę i obrażał mnie. W różnych miejscach, na Live Gamie, i w komentarzach, i tak dalej… Niech mnie obraża, ale niech nie tyka mojej rodziny. Sam powiedział, że zasłużył.

– Jak dla mnie, jesteśmy już kwita. To od niego zależy, jak to pójdzie w dalszą stronę, czy chce się kłócić, czy nie.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Zobacz inne wywiady po konferencji High League 4:

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) "Hunter" zabrał głos! Wiemy, dlaczego zaatakował Murańskiego: "Nie rozliczył się. Najważniejsze, obiecał..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.