FAME MMA

Fame MMA 18: Piotr Szeliga bez szans? Michał Pasternak ogromnym faworytem!

Potwierdziły się doniesienia o tym, że Michał Pasternak zadebiutuje we freakowej organizacji Fame MMA. Popularny „Wampir” 20 maja w Łodzi na zasadach K-1 zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Konflikt między panami wybuchł jeszcze w ubiegłym roku. Pasternak kilkukrotnie wprost nayzwał „Szeliego” „pi**ą”, a w jednym z materiałów na YouTube oferował mu pracę w roli szatniarza w Akademii Sportów Walki Wilanów. Żart ten był powtarzany jeszcze kilkukrotnie, ale po rozmowie na jednej z konferencji prasowych przed galą Fame MMA zdawało się, że zakopali topór wojenny.

W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o ewentualnym występie Michała Pasternaka we freak fightach. Wczoraj potwierdzono, że „Wampir” wystąpi na Fame MMA 18, gdzie jego przeciwnikiem będzie właśnie Szeliga. Ich pojedynek odbędzie się na zasadach K-1, a bukmacherzy szybko skazali jednego z zawodników na porażkę.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Zdaniem ekspertów BetClic, gdzie tylko i wyłącznie można obstawiać walki Fame MMA, „Szeli” nie ma najmniejszych szans z Pasternakiem. Michał ma za sobą 25 zawodowych pojedynków w mieszanych sztukach walki, a nie można też zapominać o kapitalnych występach na WOTORE. Tam też zresztą fighter Akademii Sportów Walki Wilanów zdobył dwa pasy mistrzowskie, nie zaliczając żadnej porażki.

Sprawdź!  Tyburski bez szans w walce z Pasternakiem? Mocne słowa Oknińskiego: "Z Denisem wyszedł tak ze**any, że..."

Szeliga w ostatnim występie mierzył się z innym zawodowcem, Marcinem Wrzoskiem. Ten pojedynek, również w formule K-1, zakończył się bardzo szybko. Piotr idealnie wstrzelił się z low kickiem, po którym „Polish Zombie” doznał kontuzji upadając na wyprostowaną rękę. Przed starciem z byłym mistrzem KSW „Szeli” również skazywany był na sromotną klęskę.

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.