FAME MMA

Nowy main event FAME: Reborn! Dojdzie do walki 2 vs 2!

Mamy kolejną zmianę przed galą FAME: Reborn, do której dojdzie w najbliższą sobotę. W walce wieczoru zobaczymy starcie bokserskie, ale będzie to pojedynek grupowy!

Już w tym tygodniu odbędzie się gala FAME: Reborn, na której nie brakuje emocjonujących zestawień i głośnych powrotów. W organizacji ponownie zawalczy Norman Parke, który zmierzy się z Maciejem Sulęckim, a w karcie nie brakuje też takich nazwisk, jak Amadeusz „Ferrari” Roślik, Adrian „Polak” Polański, Piotr Szeliga, czy Natan Marcoń.

Pomimo tego, że do kolejnej gali Fame MMA zostało dosłownie kilka dni, organizacja zamieszała w rozpisce. Natan Marcoń zmierzy się z Adrianem Polańskim, a ich rywale (Maślana oraz znany z Tweet Talk i portalu X „Greg”) zawalczą ze sobą. Do tego już w sobotę w klatce zadebiutuje Adam „Security”, który zmierzy się z „Guzikiem”.

FAME: Reborn ma nową walkę wieczoru!

Wczoraj na konferencji ogłoszono, iż do zmiany dojdzie też w walce wieczoru! Do planowanego starcia Sylwester Wardęga vs Sebastian Fabijański dodano kolejnych uczestników! „Druid” wystąpi w parze z Wojciechem Golą, natomiast aktor połączy siły z Tomaszem Olejnikiem.

Sprawdź!  FAME MMA 13 PPV - jak wykupić? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Zobacz wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.