FAME MMA

Fame MMA 18: Michał Pasternak zadebiutuje we freakach! Znamy rywala i formułę!

Oficjalnie wyjaśniła się sytuacja kontraktowa Michała Pasternaka. Podopieczny Mirosława Oknińskiego podpisał umowę z Fame MMA i pierwszą walkę stoczy już na najbliższej gali FAME 18!

Popularny „Wampir” to prawdziwy obieżyświat w świecie mieszanych sztuk walki. Trenujący na co dzień w Akademii Sportów Walki Wilanów fighter długo pozostawał niepokonany, a na koncie ma występy w takich organizacjach, jak PLMMA, czy ONE Championship. Ostatni pojedynek Pasternak stoczył na CAVEMMA 2, gdzie przegrał w main evencie z Adamem Kowalskim.

Michał w ostatnim czasie zyskał niemałą popularność dzięki występom wraz z Piotrem Lizakowskim na kanale Ebe Ebe. Panowie często kręcili materiały z konferencji prasowych gal freakowych i zaczęto się zastanawiać, czy „Wampir” kolejnego pojedynku nie stoczy właśnie w FAME, czy High League. Trener fightera Mirosław Okniński zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że mają na stole kilka ofert, ale na oficjalne ogłoszenie musieliśmy zaczekać do wczorajszego wieczora.

Michał Pasternak na FAME 18!

Na mediach społecznościowych największej freakowej organizacji oficjalnie ogłoszono, że Michał Pasternak stoczy walkę na Fame MMA 18, która odbędzie się już 20 maja w Łodzi. Za kulisami wspominano, że „Wampir” może zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim, z którym od dawna jest skonfliktowany. Tymczasem okazuje się, że rozwiązany zostanie inny, zdawało się zakończony konflikt – z Piotrem Szeligą.

Sprawdź!  Bracia Oleksiejczuk wypowiadają wojnę freakom – „Musimy wyczyścić to wszystko”

W poście na fanpage’ach federacji dowiedzieć się mogliśmy, że starcie odbędzie się w formule K-1. Dla „Szeliego” to druga taka walka z rzędu po tym, jak na poprzedniej gali wygrał z Marcinem Wrzoskiem po kontuzji rywala.

– Oj tu będą grzmoty. Szeli nie zatrzymuje się i idzie po następny skalp. Po ostatnim zwycięstwie z Zombiakiem, na jego drodze stanie Wampir. Michał Pasternak – członek ekipy Ebe Ebe i kolejny zawodowy fighter, który chce sprawdzić Żelaznego Prokuratora w klatce FAME. Do tego dochodzi sprawa pewnej warszawskiej szatni… K-1, małe rękawice, 3×3 minuty

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.