FAME MMA

Duże zmiany przed FAME 22. Ferrari vs. Diablo odwołane, Adamek wystąpi na PGE Narodowym! (VIDEO)

Wczorajsze ogłoszenie organizacji Fame MMA o zmianie lokalizacji najbliższej gali to nie jedyne rewelacje dotyczące tego wydarzenia. Garść nowych wieści przekazał Krzysztof Rozpara.

Gdy 6 lat temu Fame MMA wielu spodziewało się, że freak fighty znajdą się w tym miejscu. Największa organizacja tej odnogi sportów walki sukcesywnie się rozwijała i po ponad 20. galach potwierdzono wyczekiwaną przez wielu informację. FAME 22 zawita na Stadion Narodowy!

FAME 22: Tomasz Adamek zawalczy na PGE Narodowym

Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla Fansportu TV odpowiedział na wiele nurtujących kwestii, jak chociażby wypełnienie PGE Stadionu Narodowego po brzegi. Prezes organizacji wierzy, że sprzedaż wszystkich wejściówek jest realna. Przy okazji zdradził też kilka informacji na temat ogłoszonych, tudzież zleakowanych postaci biorących udział w FAME 22:

Walka, którą ogłosiliśmy, która miała być na FAME 22, czyli “Diablo” vs “Ferrari”, ta walka się nie odbędzie. Tutaj zachodzą zmiany. Mateusz już zleakował występ Adamka, więc mogę potwierdzić. Tak, Adamek pojawi się. Pojawią się także panowie z walki, która się nie odbędzie, ale w zupełnie innych zestawieniach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.