FAME MMA

FAME 22 na Stadionie Narodowym! Freak fighty zawitają na największy polski stadion

Organizacja Fame MMA sprawiła nie lada niespodziankę wszystkim kibicom. Najbliższa gala nie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a… na Stadionie Narodowym!

Podczas FAME 21 poinformowano, iż kolejny event będzie miał miejsce 31 sierpnia w Łodzi. Zdradzono również, że w walce wieczoru dojdzie do potyczki Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Zaledwie kilka dni później, a konkretnie wczorajszego wieczoru, na profilu największej organizacji freak fight w Europie pojawił się zaskakujący wpis:

Z przykrością informujemy, że gala FAME 22 nie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Każdy, kto już zakupił bilet, otrzyma zwrot pieniędzy. Zapewniamy, że gala odbędzie się w zaplanowanym terminie, tj. 31.08.2024 r. Więcej informacji podamy wkrótce.

FAME 22 na Stadionie Narodowym

Dziś z kolei ogłoszono, iż Fame MMA wreszcie zawita na PGE Stadion Narodowy! Organizacja stanie się drugą w historii, która na największym polskim stadionie zorganizuje galę MMA. Pierwszą było oczywiście KSW, które dwukrotnie z sukcesami doprowadzało do Colosseum.

Gala FAME 22 odbędzie się w ostatnią sobotę wakacji, tj. 31 sierpnia. Oprócz walki wieczoru „Ferrari” vs. „Diablo” nie są znane jeszcze żadne starcia. Nietrudno jednak się domyśleć, że organizacja przygotuje solidną rozpiskę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.