GROMDA

Walka niepokonanych na GROMDA 17! Potężne starcie Gorilla vs. Słomka w karcie walk

Oficjalnie poznaliśmy kolejne zestawienie gali GROMDA 17. W charakterystycznym ringu 4×4 m dojdzie do potyczki niepokonanych zawodników: GORILLI oraz SŁOMKI.

Już w ten piątek 31 maja odbędzie się GROMDA 17, którą uświetni rewanż o pas niekwestionowanego mistrza. Mateusz Kubiszyn po raz kolejny spróbuje skończyć z zerem w kolumnie porażek i zostać pierwszym, który nie tylko pokonał Bartłomieja Domalika, lecz także zrobił to dwukrotnie.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

GROMDA 17: Gorilla zawalczy ze Słomką!

Największa organizacja walk na gołe pięści rzadko kiedy zapowiada pojedynki zawczasu. Jeśli już to robi można mieć pewność, że są to mocne zestawienia. Tak było w przypadku pojedynków eliminacyjnych do starcia o pas, pojedynku „Don Diego” z „Goatem” i „Balboą”, czy Marcina Wasilewskiego z Jakub „Jokerem” Szmajdą.

Przed piątkową galą GROMDA poznaliśmy kolejne zestawienie. W ringu dojdzie do potyczki Jakuba Słomki z Pawłem Werszyninem! Między panami jest spora różnica wzrostu na korzyść zawodnika z gór, jednak jedna rzecz jest wspólna. Ani „SŁOMKA”, ani „GORILLA” nie zaznali jeszcze porażki w walce na gołe pięści!

Sprawdź!  Walka reprezentantów Lecha i Ruchu na GROMDA 17! Loco poczuł "kibicowskiego kopa"

The Most Dangerous Beasts in the Game. Miejski pitbull kontra górski olbrzym – zapowiedziała krótko, acz treściwie, to starcie GROMDA.

Zobacz też LIVE z Mariuszem Grabowskim i Don Diego przed GROMDA 17!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.