GROMDA

Mariusz Grabowski i Don Diego na żywo przed GROMDA 17! Oglądaj program LIVE [VIDEO]

W najbliższy piątek niesamowite emocje zapewni gala GROMDA 17: Vabank. Już dziś natomiast w studio Fansportu TV odbędzie się program na żywo z udziałem organizatora całego zamieszania – Mariuszem Grabowskim oraz niekwestionowanym mistrzem, Mateuszem Kubiszynem.

Fani walk na gołe pięści z wypiekami oczekują gali GROMDA 17. Największa w Europie organizacja BKB doprowadzi do rewanżu bodaj największych gwiazd. Niepokonany Mateusz „Don Diego” Kubiszyn raz jeszcze zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, który ulegał jedynie niekwestionowanemu mistrzowi.

LIVE z Mariuszem Grabowskim przed GROMDA 17

Podczas najbliższej gali GROMDA nie zabraknie doskonale znanych bijoków, jak „Słomka”, „Gorilla”, czy „Scarface”. Odbędzie się też wyczekiwany przez wielu kibiców turniej do 80 kg.

Dziś w studio Fansportu TV o godzinie 19:00 wystartuje program LIVE z udziałem Mariusza Grabowskiego oraz Don Diego. Szef i mistrz GROMDY z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania, które możecie zadawać w czacie. Aby obejrzeć program wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.