FAME MMA

Don Kasjo ostro skomentował zachowanie Boxdela na konferencji! „Wcześniej bombel miał jeszcze jakieś zasady, teraz…”

Gala Fame MMA 17 odbędzie się już w ten piątek 3 lutego, a jedną z ważniejszych walk będzie zestawienie Paweł Jóźwiak vs. Michał „Boxdel” Baron.

-> Oglądaj Fame MMA 17 PPV na żywo!

Pojedynek włodarzy na Fame MMA 17 pełen jest złej krwi. Prezes Fight Exclusive Night i jedna z czołowych postaci największej federacji freak fight w Polsce zmierzą się w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt. Ten mocno podgrzewany był na konferencjach przed galą.

Jak wiadomo, Paweł Jóźwiak trenował do tego, jak i poprzedniego, pojedynku z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Były fighter FAME nie pojawi się jednak w narożniku prezesa FEN, o czym informował już jakiś czas temu.

„Don Kasjo” ostro komentuje konferencję przed FAME 17!

Życiński nie pojawił się też na wczorajszej konferencji. Paweł Jóźwiak ponownie znalazł się w paszczy lwa i przywitany był głośnymi, wulgarnymi okrzykami. Później prezes Fight Exclusive Night był też oczywiście słownie atakowany przez Michała Barona, któremu oddać trzeba, że prosił widownię o nie obrażania przeciwnika.

Sprawdź!  Wrzosek komentuje atak na Ferrariego! "Oby walka nie była zagrożona. Chyba że któryś ich ladyboy wskoczy na zastępstwo"

Do eskalacji emocji doszło na face to face obu zawodników. „Boxdel” wyprowadził kilka ciosów na brzuch i głowę Jóźwiaka, o czym więcej przeczytać możecie TUTAJ -> (VIDEO) Awantura podczas face to face! Boxdel uderzył Pawła Jóźwiaka!

Sytuację w swoich social mediach skomentował „Don Kasjo”. Życiński w bardzo ostrych słowach skomentował nie tylko zachowania Michała Barona, jak i osób związanych z FAME MMA.

Oglądałem wystąpienie Pawła i „Boxdela” na ich panelu. Uważam, że jak na ataki z każdej strony – i prowadzący, i tu Gola, i tu „Boxdel”, i wszyscy z każdej strony go atakują to chociaż na face to face mogli nie pomagać „Bombelkowi”. Bo to, że trzymał Pawła jeden z ochroniarzy to było słabe. Więc no… frajerskie, k**wa, zachowanie, że trzymają Pawła, a „Boxdel” normalnie uderza i to jeszcze po twarzy. Słabe w ch*j ch*jowe zachowanie – powiedział na nagraniu na jednym ze swoich profili. Na drugim zaś dodał zdjęcie z jego walki z Michałem Baronem.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Sprawdź!  Mocny konflikt "Nitro" z "Boxdelem"! Włodarz odpowiada na kontrowersyjne słowa: "Nie rób z siebie gangstera, bo ci się to odbije czkawką"
FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.