FAME MMA

Pudzianowski zawalczy z Murańskim? „Boxdel” zdradza szczegóły! „Jest ku**ica! Mateusz wszedł do jego tira i…”

Mariusz Pudzianowski zawalczy w FAME z jednym z najpopularniejszych freak fighterów? Jak się okazuje, jest on wściekły na Mateusza Murańskiego.

Pudzianowski to zawodnik MMA, który wzbudza ogromne emocje. Federacja nie ukrywa, że już wcześniej prowadziła rozmowy w sprawie walki. Były strongman przyciąga ogromną liczbę kibiców, walcząc w KSW, a jego ewentualna walka w FAME mogłaby pobić rekordy sprzedaży PPV na rynku freakowym.

Co ciekawe Pudzianowski ustanowił już jeden rekord. Jego debiutancki pojedynek z Marcinem Najmanem obejrzało ponad 6 milionów widzów. Wydaje się, że na ten moment jest to bariera nie do przebicia.

Pudzianowski zawalczy z Murańskim?

Jak się teraz okazuje, podczas ostatnich Aferek z udziałem Marcina Wrzoska, włodarza FAME zdradził, że jest w kontakcie z Pudzianowskim. Doszło bowiem do pewnej sytuacji, przez którą zawodnik KSW popadł w konflikt z Mateuszem Murańskim.

„Boxdel” wyjaśnił, że Pudzianowski jest zdenerwowany na freak fightera. Federacja zapewne będzie chciała wykorzystać okazję i zestawić zawodników w klatce:

– Ja właśnie piszę też z Mariuszem Pudzianowskim o jego potencjalnej walce z Matim Murańskim. Mocna… Mateusz Murański wszedł do tira KOSBUDU, tej firmy. No i, no i co, kruszył tynk. Jest kurwica u Pudzianowskiego. Ja to rozumiem i pozdrawiam Mariusza.

– Prawda jest taka, że Mati kruszył tynk KOSBUDU w tirze Mariusza Pudzianowskiego i w chuj mega dużo syfu zostawił. Mariusz wchodzi pewnego ranka z harcerzem. Mati cały upierdolony tynkiem powiedział sory ziom i spierdolił.

Ściągnięcie Pudzianowskiego do FAME nie będzie jednak łatwe. Były strongman zarabia ogromne pieniądze i prawdopodobnie federacja musiałaby zaoferować mu rekordowy kontrakt. Dodatkowo ma szansę walczyć z takimi legendami jak Mamed Khalidov, więc starcie z jakimkolwiek freak fighterem będzie dla niego wielkim krokiem w tył.

Sprawdź!  TO SIĘ DZIEJE! Boxdel zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem na Fame MMA 17!

Były strongman być może po zakończeniu zawodowej kariery zdecyduje się na starcia freakowe. Trudno będzie jednak znaleźć rywala, który mógłby sprawić mu problemy. Pokonał on już takich zawodników jak Łukasz Jurkowski, Michał Materla czy Paweł Nastula.

Walczył także z rywalami, których można uznać za freak fighterów, jak Marcin Najman, „Butterbean”, „Popek” czy też „Bombardier”. Nie mieli oni najmniejszych szans i byli rozbijani już w pierwszej rundzie.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.