FAME MMA

Stanowcza decyzja FAME! Adrian Polak ukarany za zachowanie na konferencji! „Wygłoszenie treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia”

Federacja FAME wydała oświadczenie w sprawie wystąpienia Adriana Polaka na ostatniej konferencji. Freak fighter zostanie ukarany.

W minioną środę odbyła się pierwsza konferencja przed FAME 18, w której udział wziął Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Już 20 maja stanie on do obrony mistrzowskiego tytułu i zmierzy się Arkadiuszem Tańculą, z którym miał walczyć już na ostatniej gali.

Adrian Polak ukarany przez FAME

W trakcie panelu z udziałem „Wiewióra” do mikrofonu podszedł Adrian Polański, który zwrócił się do byłego rywala. Zapytał Maksymiliana o to, czy prawdą jest, że dosypał pewnej dziewczynie jakieś środki do drinka – Nie było mnie w tym miejscu, ale doszły mnie taki głosy, że na poprzedniej gali na afterze dosypałeś coś komuś do drinka, jakiejś kobiecie.

Zawodnik w odpowiedzi szybko wyjaśnił, że to pomówienia, natomiast „Polak” zapytany o dowody nie był w stanie potwierdzić swoich słów. Przyznał tylko, że powtórzył to, co usłyszał. Jego zachowanie wywołało duże kontrowersje. Wielu Internautów skrytykowało freak fightera i domagało się, by federacja podjęła w tej sprawie jakieś kroki.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa walka otwiera FAME 16! Natan Marcoń rozbity przez "Wiejskiego Koksa"!

Jak przekazał teraz rzecznik FAME na Adriana Polańskiego zostanie nałożona kara finansowa:

– Władze federacji FAME MMA w szeroko komentowanym w mediach oświadczeniu, z dnia 8 stycznia 2023 roku informowały o braku akceptacji dla promowania postaw kryminogennych, jak również dla szerzenia daleko idących i nieuzasadnionych pomówień.

Niestety w trakcie I konferencji przed galą FAME 18, Adrian Polak wykorzystał formę pytania z publiczności do wygłoszenia treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia wobec Maksymiliana Wiewiórki. W związku z powyższym zarząd federacji FAME MMA przekazał Adrianowi zawiadomienie o nałożeniu kary finansowej. O wysokości i sposobie egzekucji kary, zawodnik zostanie poinformowany pisemnie w terminie najbliższych 10 dni roboczych.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.