High League

Artur Szpilka zły na brak main eventu? „Wiadomo, że nie powie, bo…”

Już tylko kilka dni dzieli nas od hitowej gali High League 4 PPV. 17 września w Arenie Gliwice dojdzie do wielu ciekawych starć, między innymi Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Za nami ostatnia konferencja przed czwartą galą High League, podczas której dojdzie m.in. do dwóch bardzo emocjonujących pojedynków. Amadeusz Roślik zmierzy się z Pawłem Bombą na bardzo brutalnych zasadach PRIDE. Natomiast Denis Załęcki zawalczy z Arturem Szpilką prawdopodobnie w formule podobnej jak „Ferrari” „Scarface”.

Starcie „Bad Boya” z byłym pretendentem do pasa WBC tak czy inaczej zapowiada się naprawdę emocjonująco. Obaj mają podobny staż, jeśli chodzi o treningi MMA i potrafią skończyć rywala przed czasem. Sporo namieszać może kontuzja, której Torunianin nabawił się w początkowej fazie przygotowań. To powinno sprawić, że z impetem rzuci się na „Szpilę” i ciężko przewidzieć, w którą stronę pójdzie walka!

-> Oglądaj High League 4 PPV na żywo!

Walka Załęcki vs. Szpilka powinna być main eventem?

Wiele osób zaskoczyło ułożenie dwóch ostatnich walk High League 4 PPV. Main eventem będzie starcie o pas wagi muszej kobiet federacji, o który zmierzą się „Natsu” oraz Lexy Chaplin. Tuż przed nimi do klatki wejdą Denis Załęcki oraz Artur Szpilka.

Sprawdź!  Artur Szpilka: Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego

Toruński „Bad Boy” to zdecydowanie jedna z najbardziej elektryzujących postaci w High League, a i osoby jego przeciwnika wcale nikomu nie trzeba przedstawiać. „Szpila” mówił już na pierwszej konferencji, że walka wieczoru powinna być tą o pas. Poza tym on przyszedł na jednorazowy występ i nie jest to „jego świat”.

W wywiadzie udzielonym Fansportu TV Denis Załęcki został zapytany o to, czy zdenerwowało go to, że to pojedynek pań zamknie show?

Nie, nie… ale może Artur będzie zły.

Na konferencji doszło do spięcia na linii DenisSzpilka, gdzie kością niezgody była kolejność wyjścia do klatki. Zdaniem Załęckiego były pretendent do pasa WBC chce pokazać swoją wyższość nad innymi zawodnikami i zawodniczkami, którzy pojawią się na High League 4 PPV.

No wiadomo, że nie powie. Tak jak nie puści mnie drugiego, bo chce pokazać wyższość. Tak też nie powie na konferencji, bo by wyszedł na takiego, który ma duże, wybujałe ego.

Zobacz inne wywiady po konferencji High League 4:

Sprawdź!  PRIME SHOW MMA odpowiada FAME MMA i High League! "Szanujemy umowy, pod warunkiem, że nie noszą one znamion niewolniczych"

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.