High League

Okniński nie ma wątpliwości! Zabrał głos w sprawie starcia Denis vs Omielańczuk: „Niech najpierw wygra 2-3 walki. Denis nie jest jeszcze na takim poziomie”

Trener Mirosław Okniński zdradził, co myśli na temat pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Przyznał, że na takie zestawienie jest jeszcze za wcześnie.

Zawodnik KSW i freak fighter są bardzo mocno skonfliktowani. Zarówno ze strony jednego, jak i drugiego padły ostre słowa. „Bad Boy” zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśniona poza kamerami, jednak wielu kibiców chciałoby zobaczyć ich starcie w klatce.

Jak się okazuje, padła już oferta pojedynku. Menedżer Omielańczuka w rozmowie z Jarosławem Świątkiem na kanale Jaru potwierdził:

– Jest oferta, od tego jestem, żeby ją wydrylować i finalnie zarekomendować lub nie. I taki mam zamiar. Zobaczymy, nie mam parcia, ale jeśli warunki będą takie, że klękajcie narody, to się nie zamykam. To ja pracuję dla Daniela, nie on dla mnie.

Okniński o walce Denisa z Omielańczukiem

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl o taki pojedynek został zapytany Mirosław Okniński trener Denisa. Nie ukrywa on, że na taką walkę jest jeszcze za wcześnie. Omielańczuk to bardzo doświadczony zawodnik, który w MMA stoczył 41 pojedynków.

Sprawdź!  Artur Szpilka wykorzysta swoje dawne słabości na High League 4! "Wiem, jak wtedy było łatwo..."

Denis natomiast ma na swoim koncie dopiero dwie walki na freakowych zasadach. Pierwszą wygrał „Don Diego” przez decyzję, a druga trwała 40 sekund i zakończyła się kontuzją Załęckiego:

– Uważam, że Denis powinien wyleczyć kolano, jak wyleczy, to mógłby myśleć o walce, ale nie z Danielem. Żeby z Danielem się bić, to musi wygrać jedną, dwie czy trzy walki. Wtedy może się bić z Danielem. A bicie się z Danielem, co by nie mówić, jest wysokiej klasy zawodnikiem.

– Uważam, że Denis nie jest jeszcze na takim poziomie. Niech wyleczy kolano, wygra 2-3 walki i może brać Omielańczuka. Myślę, że za rok, dwa może wygrać z Omielańczukiem. Jak będzie trenował, się przygotuje, zrobi doświadczenie w walce, a nie, że w tej chwili będzie brać Omielańczuka.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Najman apeluje po śmierci Murańskiego: "Znałem Mateusza i Dawida Ozdobę osobiście. Zastanówcie się dwa razy, jak kogoś dojeżdżacie w Internecie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.