Boks

DJ Decks powraca i zawalczy z Albertem Sosnowskim! Na gali zobaczymy również Joannę Jędrzejczyk!

Dariusz „DJ Decks” Działek powraca do sportów walki. Przed nim naprawdę wielkie wyzwanie, gdyż zmierzy się z prawdziwym weteranem boksu.

DJ Decks ma ze sportem jest związany niemal całe życie. Zaczynał od treningów judo w klubie Olimpia. Następnie pojawiło się Teakwondo, w którym zdobył czarny pas oraz mistrzostwo Polski. DJ Decks występował nawet w kadrze narodowej, w trakcie wydarzeń międzynarodowych.

Na swoim koncie ma debiut w MMA. Na gali FFF zmierzył się z Tomaszem Słodkiewiczem. Działek zrobił na kibicach ogromne wrażenie i zakończył pojedynek już w pierwszej rundzie. Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z biura KSW, po którym fani zaczęli spekulować, że być może zobaczymy jego debiut w nowej organizacji.

Niestety jakiś czas później zdradził, że na ten moment ani KSW, ani też FAME MMA nie jest zainteresowane jego walką. DJ Decks, który lubi sportowe wyzwania postanowił zadebiutować w całkiem innej formule.

Na gali Collins Charity Fight Night zmierzy się z doświadczonym weteranem Albertem Dragonem Sosnowskim. Pięściarz ma na swoim koncie 60 zawodowych walk! Wygrał 49 razy, w tym 30 przez nokaut.

Sprawdź!  Borek o kolejnych walkach Szpilki: "Będę się o niego bał, za każdym razem jak wyjdzie do klatki lub ringu"

Sosnowski jest byłym mistrzem świata WBF w wadze ciężkiej oraz byłym mistrzem Europy EBU. W 2010 roku stanął do walki z Witalijem Kliczko, a stawką pojedynku był pas WBC. Niestety Polak został znokautowany w 10. rundzie.

Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca w warszawskim hotelu Marriott. Na gali zobaczymy m.in. takich zawodników jak Joanna Jędrzejczyk czy Marcin Wrzosek. Całkowity dochód zebrany podczas tego eventu ma zostać przeznaczony na działania Fundacji Braci Collins.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.