FAME MMA

Rafonix kończy karierę. Został znokautowany w 7 sekund na gali HYPE MMA. [WIDEO]

Za nami gala HYPE 1 powered by FAME MMA. Jest to pierwsza edycja nowego projektu stworzonego przez poznańską organizację. Wydarzenie ma na celu wyłonienie zwycięzców, którzy będą mogli stoczyć pojedynek na FAME MMA.

W walce wieczoru zobaczyliśmy starcie Marcina Rafonixa Krasuckiego z Mariuszem Hejterem Słońskim. Obaj zawodnicy są znani z występów na gali FAME MMA i mają za sobą cztery pojedynki.

Hejter na wczorajszej gali odnotował drugie zwycięstwo w karierze. Na FAME MMA 7 skończył przed czasem Tomasza Olejnika, następnie zaliczył serię dwóch porażek, przegrał z Patrykiem Baranem i Filipem Zabielskim. W starciu z Rafonixem po raz pierwszy wygrał przez nokaut. Na rozprawienie się z rywalem potrzebował zaledwie 7 sekund!

Dla Krasuckiego była to trzecia porażka z rzędu. Wygrał jedynie swój debiut na FAME MMA 2, kiedy to walczył z Danielem Magicalem. Następnie przegrał z Szymonem Kasprzykiem, Wojtkiem Golą i teraz z Hejterem.

Po ostatniej porażce zdecydował się na zakończenie kariery sportowej. W wywiadzie z Sylwestrem Wardęgą oświadczył, że kończy z walkami w formule MMA.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *