Wotore

Daniel Majewski trenuje z finalistą WOTORE! „Ozi” komentuje przygotowania freak fightera: „On trenuje jak zawodowiec! Tacy ludzie…”

Już 29 kwietnia odbędzie się hitowa gala WOTORE 5, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Marcina Wrzoska z Vaso Bakocevicem. W odróżnieniu od innych federacji, na WOTORE 5 dozwolone są kopnięcia w trakcie, gdy przeciwnik znajduje się w parterze, a także uderzanie głową! Niezapomnianych, i zdecydowanie wartych doświadczenia wrażeń, dostarczy widzom także artystyczny charakter wydarzenia, które zostało nazwane „Krwawy Spektakl” i odbędzie się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Wszystkie walki odbywają się na gołe pięści!

W co-main evencie na kibiców czeka rewanżowe starcie Michała „Matrixa” Królika z Bartoszem Batrą. Zawodnicy pierwszą walkę stoczyli na gali GENESIS, i wówczas zwyciężył „Matrix”. Jak będzie tym razem? Przekonamy się 29 kwietnia.

W wielkim finale zobaczymy starcie Jakuba Ozgi z Dominikiem Owsianym. Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego w ostatnim momencie wszedł w zastępstwo na WOTORE 4, gdzie najpierw potężnym soccer-kickiem znokautował „Sołtysa”, a następnie w 1 rundzie pokonał Mateusza Michelusa.

Na WOTORE 5 w finale „Ozi” zawalczy o 50.000 zł. Do pojedynku przygotowuje się w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie co ciekawe, zdarza mu się trenować z freak-fighterem i nowym nabytkiem FAME MMA – Danielem Majewskim.

Sprawdź!  (VIDEO) Szołtysik ostro do rywala, który nie przyjechał na ważenie! "Zastanów się, czy chcesz ku*wa tutaj przyjść..."

Majewski w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że może liczyć na wsparcie doświadczonego zawodnika, jak i innych fighterów, którzy trenują pod okiem Mirosława Oknińskiego.

„Bardzo często sparujemy z Ozgą. Jest taka zasada, że jak Ozi, czy jakiś inny zawodowiec musi mieć taki lżejszy okres, to trener Okniński daje ich do mnie. Oni nie muszą się przy mnie męczyć tak, jak męczą się przy innych zawodowcach, a poświęcają mi wiele czasu, żeby mnie czegoś nauczyć. Poświęcają mi dużo czasu, dużo uwagi. Doceniam to. To są zawodowcy, przychodzi freak, internetowiec, zupełnie inny świat, inna bajka, wiele o mnie słyszeli i muszą poświęcać mi swój czas. W ch*j to doceniam, ile mogą tyle mi pomagają… – przyznał Majewski, który przygotowuje się do swojego debiutu w MMA.

Jakub Ozga w wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się o tym, jak przygotowuje się gwiazda FAME MMA – „Majewski jest systematyczny, konsekwentny i ambitny. Tacy ludzie na pewno coś w sporcie osiągną.” – powiedział finalista WOTORE.

Dodając – „On trenuje jak zawodowiec, jak my. Trenuje krótko, ale porównywalnie co do ilości jednostek – tak jak ja. Mamy tego samego trenera od motoryki, jesteśmy w tych samych godzinach na porannym treningu. Jestem ciekaw, jak się zaprezentuje w debiucie.”

Dostęp do WOTORE 5 kupisz tutaj. Gala już 29 kwietnia w Gdańsku, Teatrze Szekspirowskim. Bilety na wydarzenie cały czas dostępna są tutaj.

Sprawdź!  (VIDEO) Ciężki nokaut w wykonaniu "The Savage"! To z nim Michał Pasternak zawalczy o pas WOTORE

Materiał wideo z Jakubem Ozgą:

KUP PPV NA WOTORE 5!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.