Wotore

WOTORE powraca! Niepokonany chuligan z podziemnego fight clubu „KOTS” rywalem Polaka!

WOTORE powraca ze zdwojoną siłą! Organizacja, która zapoczątkowała walki na gołe pięści w Polsce już w styczniu zorganizuje swoją czwartą galę, a w walce wieczoru na fanów krwawego sportu czeka mocny pojedynek, w którym udział weźmie pochodzący z Danii Simon Henriksen, znany z walk w podziemnym fight clubie KOTS, do którego wstęp mają tylko nieliczni!

Na gali WOTORE 4 (21 stycznia, Walcownia Katowice) odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open, z duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. Starcie będzie main eventem gali WOTORE 4!

Michał Pasternak vs Simon Henriksen na WOTORE 4

Michał Pasternak to 37-letni zawodnik MMA urodzony w Pińczowie, dwukrotny wicemistrz Polski. Zwycięzca drugiego turnieju walk na gołe pięści WOTORE, który odbył się 24 maja 2020 roku. Były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship. W przeszłości odnosił sukcesy w sporcie amatorskim. Od 19 września 2020 roku mistrz WOTORE w wadze open. Doświadczony zawodnik mający za sobą występy w wielu organizacjach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego. W swojej karierze stoczył 21 pojedynków, z czego aż 15 zwycięskich. Wyższość rywali musiał uznawać 6 razy.

Simon Henriksen znany jako The Savage to zawodnik Buddha Fight Academy | CPH Denmark. Trenuje od pięciu lat, a jego styl bazowy to muay thai. Preferuje walki na gołe pięści w stójce. Jego rekord w King Of The Streets to 5:0 – może też pochwalić się najszybszym nokautem w historii tej federacji. Liczba walk – 10; zwycięstwa – 9; porażki – 1.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" o formule walki na WOTORE: "Tutaj można robić wszystko, w sumie bez zasad. To mi się podoba"

Gala WOTORE 4 – 21 stycznia

Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach odbędzie się widowisko, które połączy pierwotny format walk gladiatorów z ulicznym stylem. Podczas gali odbędzie się turniej starć na gołe pięści i superfighty, które wyniosą wydarzenie na wyższy level.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Bilety: tutaj

Wotore 4 to zmiany. Stawiamy na emocje, widowiskowość i techniki, których nie zobaczycie w innych federacjach!


Czas trwania walki: Aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, zdecydowaliśmy, że pojedynki na WOTORE 4 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.


Dozwolone techniki: Podczas WOTORE 4 wprowadzimy kolejne dozwolone techniki! W trakcie walki zawodnicy będą mogli stosować wszystkie kopnięcia, kiedy przeciwnik będzie w parterze. Obok łokci i uderzeń głową daje to pełny wachlarz możliwości! Emocje gwarantowane!


Arena WOTORE 4 to niczym nieograniczone pole walki o średnicy 9m. Dzięki temu pojedynki i zmagania zawodników toczą się na wyciągnięcie ręki, dając widzowi szansę intymnego odbioru i budując przy tym poczucie bezpośredniego uczestniczenia w widowisku. Aby skupić walkę w centrum areny i ograniczyć element wychodzenia poza nią, postanowiliśmy zmodyfikować ją poprzez podniesienie krańców pod niewielkim kątem. Dzięki temu nie redukujemy znacząco przestrzeni i nie odbieramy klimatu widowiska.

Sprawdź!  Łukasz „Juras” Jurkowski skomentuje piątkową galę WOTORE 4: Pasternak vs Henriksen

Dostęp do WOTORE 4 -> TUTAJ

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.