FAME MMA

Majewski o odwołanej walce na Stadionie Narodowym: „Miałem zejść 27 kg w niecałe 4 miesiące. Zgodziłem się”

Daniel Majewski, który przygotowuje się do debiutu w FAME, zdradził że był gotowy zrzucić ponad 25 kilogramów, żeby rywal przyjął ofertę walki.

Wciąż nie znamy szczegółów, jednak wiemy, że Majewski zadebiutuje na jednej z kolejnych gal FAME. Celebryta aktualnie przygotowuje się do debiutu pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów.

Majewski o debiucie w MMA

W rozmowie z fansportu.pl Majewski potwierdził doniesienia. Zdradził, że miał zawalczyć w main evencie odwołanej gali na Stadionie Narodowym. Debiutant miał zmierzyć się z Marcinem Dubielem, jednak ten ostatecznie odrzucił ofertę walki.

Co ciekawe, Majewski był mocno nastawiony na ten pojedynek. Chciał nawet zrzucić do niego 27 kilogramów, gdyż głównym problemem była ogromna różnica w wadze freak fighterów. Debiutant miałby na to niecałe 4 miesiące, jednak uznał, że byłby w stanie to zrobić. Finalnie jednak do takiego zestawienia nie dojdzie.

– Miała być walka na narodowym. Walka wieczoru. Miałem zejść 25 czy 27 kg do tej walki w cztery miesiące niecałe, trzy… trzy i pół. Ja się zgodziłem, żeby to zrobić. Dla mnie możliwe i trener też powiedział damy radę, ty jesteś z innej dyscypliny. W ogóle nie wrzuciłem diety, a schudłem 10 kg i trener powiedział stop, bo za szybko to idzie. Gdybym dołożył dietę i jeszcze odwadnianie z 7 kg w ostatnie dwa, trzy dni, to byśmy byli w stanie to zrobić.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą: "Po Kubiszynie mogę z doskoku szybki nokaut zrobić"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.