High League

Tyburski ostro o „Alberto”! Rzuca mu wyzwanie: „Jesteś największym pozerem. Grasz chojraka, a wychodzi na to, że…”

„Alberto” dostał kolejne już wyzwanie. Najpierw pojedynek zaproponował Piotr Szeliga, a teraz głos zabrał freak fighter Paweł Tyburski.

Niewiele wiadomo na temat debiutu rapera w formule MMA. Na ten moment potwierdzone zostało jedynie to, że zawalczy dla organizacji High League. Wciąż jednak nie znamy przeciwnika ani terminu jego pierwszego starcia w klatce.

Paweł Tyburski ostro o „Alberto”

Wśród potencjalnych rywali wymieniano kilku freak fighterów. W ostatnich dniach do tego grona dołączył Paweł Tyburski, który nie szczędził raperowi mocnych słów. Na swoich social mediach zamieścił kilka Instastories, w których przekazał:

– Alberto, powiedziałeś, że jak dostaniesz dobry kontrakt, to zawalczymy. Dostałeś kontrakt w HIGH League, podejrzewam, że dobry i walki dalej nie ma. Co jest, obsrałeś zbroję? Ziomuś, jeżeli boisz się mnie, masz jakieś obawy, nie jesteś na mnie gotowy, to po prostu to powiedz. Jeżeli ja nie jestem na kogoś gotowy, nie chcę z kimś walczyć, to mówię to otwarcie. A Ty grasz chojraka, nadal farmazonisz, nadal kreujesz się w mediach na kogoś, kim nie jesteś. Wychodzi na to, że jesteś zwykłym obsrańcem.

– Stary, Ty nawet mógłbyś być obsrańcem, bo to ludzka rzecz. Tylko głupiec się niczego nie boi. Ale Ty jesteś największym pozerem, jakiego dotychczas chyba poznałem. A mieliśmy okazję się poznać i obiecałeś mi walkę, jak Ci zapłacą. Zapłacili, kontrakt jest, a walki dalej nie ma. Jesteś największym pozerem, jakiego znam. Kreujesz się na kogoś, kim nie jesteś. Weź sobie to do serca i podejmij rękawice.

„Alberto” odpowiada

Raper nie pozostawił ostrych słów freak fightera bez odpowiedzi. „Alberto” nie zamierza jednak walczyć w klatce, zamierza on wyjaśnić wszystko w ulicznej bójce.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki opowiada historię, jak uciekał przed kibicami Zawiszy Bydgoszcz! „Pierwszych dwudziestu mnie…”

– Słuchaj, jesteś takim trochę plastikowym kozakiem. Moja pozycja jest prosta, chciałem z Tobą walczyć, ale Ty poszedłeś do Prime Show MMA. Teraz jesteś taki kozak i tak dalje, to po mojej walce, którą będę miał w HIGH League, łapiemy się. Ale ja Ci nie daję żadnej walki na gali, tylko napie***lamy się normalnie na ulicy. Ustawiamy się i się napie***lamy, jeśli masz do mnie problem. Bo czuję, że masz do mnie jakiś problem, a nie chcesz normalnie z klasą, jak zrobił to Szeliga. Ty próbujesz robić popelinę.

Wygląda na to, że również Tyburskiemu odpowiada takie rozwiązanie. Wyjaśnił, że jest gotowy na solówkę oraz zamierza potwierdzić swoje słowa. Na komentarz „Alberto” odpowiedział tak:

– No to mamy walkę ustawiona. W kuluarach, za kulisami, ale mamy ustawioną solówkę. Także mam nadzieję, że dotrzymasz słowa, bo ja dotrzymuję. Mogę ci przypomnieć jedną sytuację (…). Zobaczycie, jak go niedługo obnażę, tego chłopaka. Ale będzie mu wstyd.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Szeliga zawalczy z Denisem? Zawodnik FAME zabrał głos! "Rozmawialiśmy we dwóch na ten temat"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.