UFC

UFC 267 Błachowicz vs. Teixeira. Kiedy walka i o której godzinie?

Już 30 października w Abu Zabi odbędzie się hitowa gala UFC 267. Walką wieczoru będzie druga obrona pasa mistrzowskiego dywizji półciężkiej UFC przez Jana Błachowicza. Rywalem polskiego championa będzie Glover Teixeira. Oprócz tego zobaczymy walki dwóch innych Polaków: Marina Tybury i Michała Oleksiejczuka. Kiedy walczą Polacy? O której godzinie Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira? Kiedy zaczyna się UFC 267? Gdzie oglądać?

UFC 267. O której godzinie?

Przed kolejna gala od UFC. W walce wieczoru wystąpi polski mistrz dywizji półciężkiej, Jan Błachowicz. Rywalem „Cieszyńskiego Księcia” będzie weteran walk w oktagonie, Glover Teixeira. 42-letni Brazylijczyk w przypadku zwycięstwa zostałby drugim najstarszym championem w UFC.

W co-main evencie miało dojść do rewanżu za pojedynek z UFC 259, Petr Yan vs. Aljamain Sterling. Rosjanin stracił wówczas swój pas kategorii koguciej, a stało się to po jego błędzie, konkretniej: po nielegalnym uderzeniu kolanem. „Funk Master” przez to został pierwszym fighterem, który tytuł zdobył przez dyskwalifikację. Aljamain Sterling nie został jednak dopuszczony przez lekarzy, a nowym rywalem Petra Yana w pojedynku, którego stawką będzie tytuł tymczasowego mistrza został Cory Sandhagen.

UFC 267 odbędzie się w Abu Zhabi. To oznacza, że europejscy fani obejrzą ją wieczorową porą, a nie nocą – jak w przypadku show UFC nadawanych z USA. Na karcie głównej oprócz Jana Błachowicza pojawi się także Marcin Tybura.

Sprawdź!  UFC 287: Pewna wygrana Gilberta Burnsa! Dominacja Brazylijczyka na pełnym dystansie

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira. O której godzinie się zaczyna?

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. Polskich fanów ucieszy fakt, iż karta nie zaczyna się w środku nocy, jak bywa w przypadku tych nadawanych z USA. UFC 267, które odbędzie się w Abu Zabi rozpocznie się kartą wstępną o godzinie 16:30. Tam zobaczymy między innymi pojedynek Michała Oleksiejczuka.

Karta główna tej gali UFC wystartuje o godzinie 20:00. W niej zobaczymy między innymi starcie w wadze ciężkiej z udziałem Polaka. Marcin Tybura podejmie Alexandra Volkova.

Błachowicz vs Teixeira – kiedy walka?

Na całej gali UFC 267 zobaczymy aż 14 pojedynków. W karcie znajdują się tacy zawodnicy, jak Islam Makhachev, Dan Hooker, czy Petr Yan.

Karta główna tej numerowanej gali UFC liczy 6 walk i rozpocznie się o godzinie 21:00. Jedynie dwie główne walki wieczoru zakontraktowane są na 5 rund. To oznacza, że Jan Błachowicz i Glover Teixeira zmierzą się ze sobą około godziny 22:45.

Cała gala od godziny 16:30 transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto tu.

Karta główna

Jan Błachowicz (28-8) vs Glover Teixeira (32-7) – walka o mistrzowski pas wagi półciężkiej
Petr Yan (15-2) vs Cory Sandhagen (14-3) – walka o tymczasowy pas wagi koguciej
Islam Makchahev (20-1) vs Dan Hooker (21-10)
Magomed Ankalaev (15-1) vs Volkan Oezdemir (17-5)
Marcin Tybura (22-6) vs Alexander Volkov (33-9)
Khamzat Chimaev (9-0) vs Jingliang Li (18-6)

Sprawdź!  Gamrot podsumował porażkę Błachowicza! Wyjaśnia, czego zabrakło do wygranej: "Potwierdziła się ta zasada"

Karta wstępna

Amanda Ribas (10-2) vs Virna Jandiroba (17-2)
Michał Oleksiejczuk (15-4) vs Shamil Gamzatov (14-0)
Tagir Ulanbekov (12-1) vs Allan Nascimento (18-5)
Zubaira Tukhugov (19-5-1) vs Ricardo Ramos (15-3)
Yaozong Hu (3-2) vs Alen Amedovski (8-2)
Damir Ismagulov (23-1) vs Magomed Mustafaev (14-4)
Albert Duraev (14-3) vs Roman Kopylov (8-1)
Makwan Amirkhani (16-6) vs Lerone Murphy (10-0-1)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.