UFC

Kolejny bonus dla Mateusza Gamrota! Najlepsza walki gali UFC Vegas 57!

Mateusz Gamrot po raz kolejny został wyróżniony przez organizację UFC. W main evencie stoczył świetny pojedynek z Armanem Tsarukyanem.

Podczas gali UFC Vegas 57 Mateusz Gamrot po raz pierwszy zawalczył w main evencie. Stanął przed wielkim wyzwanie i znaczna większość ekspertów skazywała go na porażkę. Poza polskimi kibicami niewielu dawało szansę byłemu mistrzowi KSW.

Gamrot był wielkim underdogiem, ale ostatecznie wygrał na kartach punktowych. Polak lepiej zaprezentował się w trzech ostatnich odsłonach. Pierwsze dwie trafiły na konto rywala, który początkowo był bardziej aktywny i częściej trafiał w stójce.

Kolejny bonus dla Mateusza Gamrota

Dla Gamrota był to już 5 pojedynek dla organizacji UFC. W debiucie przegrał z Guramem Kutateladze, następnie przed czasem skończył Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa i Diego Ferreirę. Teraz po decyzji pokonał Armana Tsarukyana.

Po kolejnym zwycięstwie Gamrot został wyróżniony przez UFC. To już czwarty bonus Polaka. Nie dostał go jedynie po walce z Diego Ferreirą. Podobnie jak w przypadku debiutu, również i tym razem jego pojedynek został uznany za najlepsze starcie wieczoru.

Sprawdź!  Michael Chandler uważa, że skończy Poiriera przed czasem! "Nie jest trudną do rozwikłania zagadką"

Jedna z najbardziej technicznych walk, jaką mogłeś oglądać – napisała na swoim Twitterze federacja UFC.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.