FAME MMA

Admin FAME odpowiada na wywiad „Laluny”! Zapowiedziała powrót do federacji! „Ale ciebie złotko…”

„Laluna” w ostatnim wywiadzie zapowiedziała powrót do freak fightów. Szybko jednak otrzymała mocną odpowiedź ze strony FAME, której z całą pewnością się nie spodziewała.

„Laluna” ma na swoim koncie jeden pojedynek. Zadebiutowała na gali FAME 14, podczas której zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską i poniosła porażkę po decyzji sędziów. Mimo iż zapowiadała, że zostanie we freakach na dłużej, po pierwszej przegranej zmieniła zdanie.

– Jeżeli jednak ten świat cię niszczy psychicznie, ze względu na charakter, nie zostawaj tam za żadne pieniądze. Ja nie dam się przekupić. Spróbowałam i wiem, że to nie dla mnie. Spokój, szacunek, zasady są dla mnie ważniejsze niż pieniądze. Życzę powodzenia zawodnikom we freak fight, bardzo ciężko zakłamany świat, którego ja nie potrzebuję. Dziękuję jeszcze raz za szansę – przekazała poprzez swoje social media.

Mocna odpowiedź FAME na wywiad „Laluny”

Odejście „Laluny” z freak fightów wiązało się m.in. z kontrowersjami dotyczącymi zarzutów o sprzedawanie podrobionych ubrań znanych marek. Wielu kibiców, ale także inni influencerzy czy zawodnicy federacji byli przeciwni jej walkom w klatce FAME.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: "Przeanalizowałem wszystkie jego walki. Typ ma taką manierę, której się nie da oduczyć..."

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapowiedziała, że powraca do freak fightów. Twierdzi, że nadal jest zawodniczką FAME i otrzymała kolejne oferty:

– Co do tematu butiku, to mogą mnie pocałować szeroko i głęboko w d*pę. Nikt nie ma dowodów, nikt nie ma prawa poruszać tego tematu. Gdzie są te scamy? Gdzie jest jakiekolwiek wezwanie z prokuratury? Z policji? Dlaczego FAME mi złożył już dwie propozycje o walkę? Ja nadal pozostałam zawodniczką Fame i jestem. A gdzie jest Wardęga? Gdzie jest Pan Nitro? Mówię ogólnie, karma is bigger gangster. Laluna zostanie w Fame.

Na wywiad „Laluny” zareagował admin FAME. Zawodniczka, która zapewnia, że nadal jest w organizacji, otrzymała taką odpowiedź:

– Ale Ciebie nie ma w FAME złotko…

Całą rozmowę z „Laluną” oraz komentarz FAME znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Szeliga o potencjalnym starciu z Denisem: "To byłby ciężki przeciwnik. Na pewno ktoś byłby znokautowany"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.