FAME MMA

Okniński o przygotowaniach Ferrariego do FAME 13: „Wiele miesięcy w ogóle nic nie robił, ale i tak…

Już jutro dojdzie do głośnego pojedynku, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z Adrianem „Poakiem” Polańskim. Zawodnicy mają do wyjaśnienia głośny konflikt.

Pomiędzy freak fighterami jest sporo złej krwi i na gali FAME 13 stoczą już trzeci pojedynek. Tym razem nie zawalczą jednak w MMA ze względu na kontuzję „Ferrariego”. Będzie to starcie bokserskie w meksykańskich rękawicach.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Trener Okniński o przygotowaniach „Ferrariego” do FAME 13

„Ferrari” to zawodnik, który słynie z tego, że przed walką zapowiada ciężkie nokauty i pewne zwycięstwa, po czym opuszcza treningi i praktycznie w ogóle nie przygotowuje się do pojedynków.

Trener Okniński nie raz w wywiadach wyjaśniał, że Amadeusz może pojawić się na treningu, po czym przez kilka kolejnych dni, czy tygodni nie powróci na salę. W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco padło pytanie o przygotowania Roślika.

Część kibiców uważa, że zasady no limit zostały zmienione na trzy rundy ze względu na to, że „Ferrari” nie jest odpowiednio przygotowany do tego starcia. Okniński wyjaśnił jednak, że biorąc pod uwagę poprzednie walki, tym razem freak fighter bardziej przyłożył się do treningów.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura za kulisami! "Ferrari" i jego ojciec rzucili się na redaktora! "Będziesz kobietę obrażał?"

– Z nim jest tak, że on nigdy nie przygotowuje się tak, jak powinien, dlatego że przez wiele miesięcy w ogóle nic nie robił, ale od dwóch miesięcy trenował i przygotowywał się. To nie jest też tak, że on nie trenował, ale to nigdy nie jest… on tak tydzień trenuje dobrze, w następnym tygodniu przyjdzie raz lub dwa, zamiast przyjść pięć razy.

On nigdy nie słynął z tego, że się przygotowuje solidnie. Powiem tak, te przygotowania to i tak były nadspodziewanie dobre, bo dużo trenował. Był na obozie, też na obozie trenował. Ja uważam, że jak na niego to bardzo ciężko trenował. Ale były też sytuacje, że tutaj paluszek skręcił i już tydzień nie przychodził. No i tak, no „Ferrari” to „Ferrari”.

– „Ferrari” nie potrafi trenować lekko. On trenuje mocno albo wcale (…). On walczy mocno, trenuje mocno, dlatego trenuje tak niesystematycznie, bo idzie na 100 procent i zawsze sobie coś zrobi.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Sprawdź!  "Boxdel" o aferze przed konferencją FAME: "Nie są źli na Arka, ale Jacek znalazł sobie misję, żeby pomścić żonę prezesa"

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube – Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.