FAME MMA

Pasternak o starciu Alana na FAME 17: „Dostanie w cymbał. On to może walkę z Polskim Kenem wziąć, od każdego innego dostaje na łeb”

Michał Pasternak wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku Alana Kwiecińskiego, do którego dojdzie już 3 lutego.

„Alanik” powraca do klatki największej polskiej federacji freakowej i zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Początkowo rywalem „Wiewióra” miał być Arkadiusz Tańcula, a w stawce znajdował się mistrzowski pas, jednak „Aroy” w ubiegłym tygodniu przekazał wiadomość o kontuzji.

Pasternak o walce Alana na FAME 17

Dla Kwiecińskiego będzie to 7 pojedynek we freak fightach. Na ten moment jego bilans to sześć porażek i jedno zwycięstwo, które odniósł po kontrowersyjnym werdykcie w walce z Piotrem Pająkiem. Łącznie w całej karierze, którą rozpoczął w 2016 roku przegrał 13 z 19 pojedynków.

Michał Pasternak, który jest skonfliktowany z „Alanikiem” nie ma wątpliwości, że po FAME 17 freak fighter dopisze do rekordu kolejną porażkę. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl podopieczny Mirosława Oknińskiego zaproponował, by Kwieciński zmierzył się z „Polskim Kenem”.

Walkę to on może wziąć z „Polskim Kenem”, bo od każdego inne dostaje na łeb i jest po wszystkim. Nie wiem, w jaki sposób można mu wbić szpilkę, on cały czas sam sobie szpilki wbija. Nie wiem nawet, w jakiej formule walczą i tak dostanie na cymbał. Kiedy on wygrał? Na 20 walk coś musiał wygrać w końcu, pewnie dlatego wygrał z Pająkiem.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Wiewiór” vs Kwieciński

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Rewanż z Pasternakiem już niebawem? Tyburski prezentuje ostry trening! [WIDEO]

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.