The War

Zmiana w karcie walk The War 4! Kibol Elany Toruń zmierzy się z kibolem Piasta Gliwice!

Na kilka dni przed The War 4 doszło do zmiany w jednym z superfightów! Bartosz Szachta zmierzy się z „Shargim”.

-> Oglądaj The War 4 NA ŻYWO!

Reprezentujący toruńską Elanę Bartosz Szachta po raz kolejny otrzymał szansę na zaprezentowanie swojego wielkiego charakteru i umiejętności do bitki. Zawodnik brał udział w turnieju The War 3, gdzie otrzymał nielegalne kopnięcie w parterze od samego Adama Soroko. Szachta mimo wygranej nie przeszedł jednak do kolejnej rundy.

Kibol Elany Toruń na The War 4 PPV miał spotkać się z Krystianem Rosą. Na kilka dni przed galą nastąpiła mała zmiana planów i do klatki wyjdzie chuligan Piasta Gliwice, „Shargi”. Jak możemy przeczytać krótki opis w social mediach federacji:

Shargi mówi, że pesel to tylko liczba. Mimo tego, że sporo już przeżył, to o takich jak on mówią wiecznie młodzi. Pasjonat sportów walki, które od lat praktykuje. Jak przystało na rasowego chuligana – to wytrawny w stójce łobuz, niejednokrotnie sprawdzony na ringu i w terenie. Całe jego życie, to Piast Gliwice – zwyczajny ślunski synek, a jednak wyjątkowy.

-> Wykup dostęp The War 4 PPV!

Sprawdź!  Komandos awansuje do półfinału! Znokautował Kornika w drugiej rundzie

Organizatorzy The War postarali się zapewnić czwartej edycji wyjątkową oprawę, a dodatkowo po raz pierwszy zostaną użyte małe rękawice, by dłużej cieszyć się pojedynkami współczesnych gladiatorów. Ponieważ w The War rodzą się prawdziwe gwiazdy, tym razem także nie zabraknie osób z charakterem i potencjałem, którym należy oddać szacunek.

W innym superfight’cie The War 4 debiut zaliczy Michał „Matrix” Królik. Znakomity kickboxer ostatni występ zaliczył na WOTORE 5, gdzie w zaledwie 30 sekund brutalnie znokautował Bartosza Batrę. Rywalem „Matrixa” będzie Szymon „Sołi” Sołtys!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.