KSW

Spory problem Mariusza Pudzianowskiego przed walką z Khalidovem! „Przemilczmy ten temat na razie…”

KSW zamknie rok jedną z największych walk w historii polskiego MMA. 17 grudnia w gliwickiej Arenie Mamed Khalidov zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, który już teraz ma niemałe problemy!

Pod koniec maja doszło do pierwszego starcia legend KSW. Na gali z numerem 70. w walce wieczoru w wadze ciężkiej wystąpili Mariusz Pudzianowski i uważany za ogromnego faworyta Michał Materla. Mimo różnicy wielu lat w doświadczeniu to „Pudzian” zwyciężył i to w sposób istnie spektakularny.

Tuż po tym pojedynku padł pomysł na zorganizowanie kolejnej hitowej walki w polskim MMA – Pudzianowski vs. Khalidov. Mamed pojawił się w klatce i zawodnicy wyrazili chęć na wspólny pojedynek, co oficjalnie zostało potwierdzone wczoraj.

Niemałe problemy w związku z tym starciem może jednak mieć „Pudzilla”. Były strongman od dawna przygotowuje się w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie jego trenerem jest Anzor Azhiev. Przed kilkoma miesiącami potwierdził on w jednym z wywiadów, że będzie starał się odwodzić Pudzianowskiego od pomysłu na walki z Khalidovem.

– Nie chciałbym tej walki z Mamedem. Ja myślę, że tak samo i Arbi Shamaev. Mamed jest dla nas bliską osobą, jest jak starszy brat. Jak zaczynaliśmy swoje kariery z Arbim, pomagał nam, to był wzór. Ta osoba, która nam pomagała… No po prostu nie dam rady wyjść przeciwko niemu. Nie dam rady wyjść do narożnika i mam nadzieję, że Mariusz nie zawalczy z nim. Zrobię wszystko, żeby Mariusz nie wychodził do tej walki. Mariusz też wie, jaką mamy relację z Mamedem, jakie podejście…

Tego tematu nie mogło jednak zabraknąć na konferencji prasowej zapowiadającej galę XTB KSW 77. „Pudzian” był ewidentnie zmieszany pytaniem o członków sztabu, którzy wyjdą z nim 17 grudnia jako narożnik.

Sprawdź!  (VIDEO) Mamed Khalidov o miłości do Polski w zapowiedzi KSW 65! "Nie ma państwa Czeczenia, ale jest państwo Polska, które kocham"

Mam nadzieję, że zostanie wszystko po staremu, ale wszystko się to okaże… Cały czas jestem w treningu, zobaczymy jak to wyjdzie. Cały czas, treningi, treningi są… – powiedział „Pudzian” i podrapał się po głowie na dopytanie przez Mateusza Borka, czy dogadał się już z cornerem. – Wiesz co, przemilczmy ten temat na razie… Bynajmniej chciałbym, żeby wszystko zostało tak jak jest.

Mamed Khalidov tymczasem zdradził w rozmowach z dziennikarzami, że jest po słowie z Anzorem Azhievem oraz Arbim Shamaevem. Powiedzieli mu oni, że nie pojawią się u boku Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77, co mocno komplikuje kwestię narożnika byłego strongmana.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Szybka zmiana kursów przed KSW 77! Pudzianowski już nie jest faworytem!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.