MMA VIP

Zawodnik MMA-VIP modlił się na Jasnej Górze w intencji ochrony przed konfidentami. Jackiewicz komentuje!

Na początku tego roku odbyła się gala MMA-VIP 4 organizowana wówczas przez m.in. Marcina Najmana. W jednym z pojedynków zawalczył pięściarz, który na swoim koncie miał ponad 80 pojedynków. Rafał Jackiewicz zmierzył się z raperem Wojciechem Ochnickim, znanym jako „Kazik Klimat Kartel”. Ochnicki, bo o nim mowa postanowił opublikować „poruszające” zdjęcie.

Raper kilkukrotnie rzucał wyzwanie Jackiewiczowi, wypowiadając się w jego stronę w ostrych słowach – „Ciebie Jackiewicz też k**wa pseudobokserku zawodowy. Też zapraszam cię na walkę, ci*to je**na.” – mówił Kazik.

Po niemałych zawirowaniach do walki finalnie doszło na gali MMA-VIP 4. Torunianin od samego początku starcia wywierał presję na Jackiewiczu, który unikał ciosów i wszystkie przyjmował na gardę. Po jednym z uderzeń wyprowadzonych przez doświadczonego Jackiewicza, raper padł na deski jak rażony piorunem. Sędzia zaczął liczenie, jednak raper nie był w stanie ustać na miękkich nogach.

Jak na razie nie ma żadnych informacji o kolejnej gali MMA-VIP. Mówiono o tym, że kolejnym rywalem Kazik Klimat Kartela będzie „Żurom”. Przed jedną z konferencji doszło nawet do ich konfrontacji. Raper wykrzyczał w kierunku „Żuroma” – Cio*o jeba*a! Chcesz być rozje*ana kur*o? Policjantko jeba*a!

Po tych słowach Ochnicki rzucił się z pięściami i wyprowadził kilka ciosów przed twarzą Żuroma, który zdecydowanie próbował uniknąć bójki z Kazikiem. Po chwili do akcji wkroczyli ochroniarze.

Sprawdź!  (VIDEO) Kazik Klimat Kartel trenuje na worku przed MMA-VIP 3. "Zapraszam na sparing do Torunia"

Osobiste wyznanie Kazik Klimat Kartela

Tym razem głośno zrobiło się za sprawą ostatniego zdjęcia opublikowanego przez Kazika. Na swoje media społecznościowe wrzucił, wydawałoby się poruszające zdjęcie z modlitwy na Jasnej Górze, które zostało opisane nietuzinkowymi słowami – „Boże chroń mnie od zawiści, Judaszy i innych konfidentów. Amen.”

W komentarzach zawrzało, a kibice licznie zaczęli pytać oto, kiedy „Kazik” wróci do oktagonu MMA-VIP i stoczy kolejny pojedynek.

„Modlitwa modlitwą, ale kiedy powrót do klatki?”

Kolejny z fanów oznaczył Jackiewicza i napisał – „Jackiewicz chyba za mocno Kaziowi nawsadzałeś na głowę”. Pięściarz krótko odpisał – „oj tam, wszedł jakiś tam JEBen”

Kazik Klimat Kartel szybko odpowiedział i zaprosił Jackiewicza na rewanż – „Zapraszam na rewanżyk Panie Rafale, chodzę na szczelnej gardzie. Wszystkie rundy, żeby jeb, jeb, jeb mnie nie trafił i oddaję 2x mocniej. Prosta strategia. Pozdrówki i wszystkiego dobrego mistrzu.”

Jackiewicz nie czekał długo: „Panie Kazik nie jestem godzien tego zaszczytu, ale jak coś na co dzień urzęduje w Warszawie także…”

Kazik odpisał – „Spoki szanowny, ja mega chętny na rewanż. Ja i tak tylko za $ na galach, bo jak zbiorę mocne jeb to mi nikt zdrowia nie odkupi.”

Sprawdź!  Dojdzie do spotkania Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim? Może być gorąco!
Brak opisu.

Zdjęcie Kazika z Jasnej Góry:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.