MMA VIP

Zawodnik MMA-VIP modlił się na Jasnej Górze w intencji ochrony przed konfidentami. Jackiewicz komentuje!

Na początku tego roku odbyła się gala MMA-VIP 4 organizowana wówczas przez m.in. Marcina Najmana. W jednym z pojedynków zawalczył pięściarz, który na swoim koncie miał ponad 80 pojedynków. Rafał Jackiewicz zmierzył się z raperem Wojciechem Ochnickim, znanym jako „Kazik Klimat Kartel”. Ochnicki, bo o nim mowa postanowił opublikować „poruszające” zdjęcie.

Raper kilkukrotnie rzucał wyzwanie Jackiewiczowi, wypowiadając się w jego stronę w ostrych słowach – „Ciebie Jackiewicz też k**wa pseudobokserku zawodowy. Też zapraszam cię na walkę, ci*to je**na.” – mówił Kazik.

Po niemałych zawirowaniach do walki finalnie doszło na gali MMA-VIP 4. Torunianin od samego początku starcia wywierał presję na Jackiewiczu, który unikał ciosów i wszystkie przyjmował na gardę. Po jednym z uderzeń wyprowadzonych przez doświadczonego Jackiewicza, raper padł na deski jak rażony piorunem. Sędzia zaczął liczenie, jednak raper nie był w stanie ustać na miękkich nogach.

Jak na razie nie ma żadnych informacji o kolejnej gali MMA-VIP. Mówiono o tym, że kolejnym rywalem Kazik Klimat Kartela będzie „Żurom”. Przed jedną z konferencji doszło nawet do ich konfrontacji. Raper wykrzyczał w kierunku „Żuroma” – Cio*o jeba*a! Chcesz być rozje*ana kur*o? Policjantko jeba*a!

Po tych słowach Ochnicki rzucił się z pięściami i wyprowadził kilka ciosów przed twarzą Żuroma, który zdecydowanie próbował uniknąć bójki z Kazikiem. Po chwili do akcji wkroczyli ochroniarze.

Sprawdź!  Marcin Najman ostro o Putinie! Zaprezentował koszulkę, w której wyjdzie do walki: "Je*ać ku*wę Putina"

Osobiste wyznanie Kazik Klimat Kartela

Tym razem głośno zrobiło się za sprawą ostatniego zdjęcia opublikowanego przez Kazika. Na swoje media społecznościowe wrzucił, wydawałoby się poruszające zdjęcie z modlitwy na Jasnej Górze, które zostało opisane nietuzinkowymi słowami – „Boże chroń mnie od zawiści, Judaszy i innych konfidentów. Amen.”

W komentarzach zawrzało, a kibice licznie zaczęli pytać oto, kiedy „Kazik” wróci do oktagonu MMA-VIP i stoczy kolejny pojedynek.

„Modlitwa modlitwą, ale kiedy powrót do klatki?”

Kolejny z fanów oznaczył Jackiewicza i napisał – „Jackiewicz chyba za mocno Kaziowi nawsadzałeś na głowę”. Pięściarz krótko odpisał – „oj tam, wszedł jakiś tam JEBen”

Kazik Klimat Kartel szybko odpowiedział i zaprosił Jackiewicza na rewanż – „Zapraszam na rewanżyk Panie Rafale, chodzę na szczelnej gardzie. Wszystkie rundy, żeby jeb, jeb, jeb mnie nie trafił i oddaję 2x mocniej. Prosta strategia. Pozdrówki i wszystkiego dobrego mistrzu.”

Jackiewicz nie czekał długo: „Panie Kazik nie jestem godzien tego zaszczytu, ale jak coś na co dzień urzęduje w Warszawie także…”

Kazik odpisał – „Spoki szanowny, ja mega chętny na rewanż. Ja i tak tylko za $ na galach, bo jak zbiorę mocne jeb to mi nikt zdrowia nie odkupi.”

Sprawdź!  Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z El Testosteronem na MMA-VIP 3! Najman odpowiada: "Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut sławy konusie"
Brak opisu.

Zdjęcie Kazika z Jasnej Góry:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.