PRIME SHOW MMA

Jackiewicz vs Don Kasjo? Pięściarz proponuje walkę o dwa pasy! [WIDEO]

Rafał Jackiewicz nie wyklucza walki z włodarzem Prime Show MMA! Były mistrz świata w boksie w najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV wypowiedział się o ewentualnym pojedynku z „Don Kasjo”.

Zgarnij ponad 600 zł w bonusach na Prime MMA 6!

Już od dłuższego czasu mówiło się o ewentualnym angażu Rafała Jackiewicza przez którąś z freakowych organizacji. Pięściarz przyjął ofertę PRIME i zadebiutuje w swojej koronnej dyscyplinie w małych rękawicach już podczas Prime Show MMA 6.

Jackiewicz zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim, który dotychczas we freak fightach zaliczył porażkę i wygraną. W pierwszym starciu zmierzył się z Normanem Parke, który rozbił go na pełnym dystansie. Popularny „Szuli” odbił się po tym kończąc przed czasem „Trybsona”.

Jackiewicz o walce z Don Kasjo

Rafał Jackiewicz na kanale Fansportu TV odpowiadał na pytania fanów. Jak zawsze nie brakowało ciekawych historii i barwnych historii. Jeden z kibiców zapytał pięściarza o to, czy ten chciałby stoczyć walkę z „Don Kasjo” o pas króla, którego Życiński nie przekazał Zadorze po porażce.

– Była taka sytuacja… Zaproponowałem mu walkę, jak wypadł przeciwnik, o 2 pasy: Don Z…b i Król Z…b. Mieliśmy walczyć o dwa pasy. Spoko, nie ma problemu, jestem otwarty na rozmowy… i nie tylko!

Kursy na walkę Jackiewicz vs Szulakowski

Walkę Rafała Jackiewicza na Prime MMA 6 obstawisz wyłącznie w Fortunie. Jeśli masz ukończone 18 lat możesz skorzystać ze świetnej oferty powitalnej. Oprócz darmowych 20 zł za rejestrację dostaniesz też TRZY zakłady bez ryzyka! Ich łączna wartość to 600 zł, które Fortuna zwróci Ci w przypa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.