FAME MMA

(VIDEO) Zaskakujące zastępstwo za Arkadiusza Tańculę! Debiutant może się zmierzyć z Jackiem Murańskim!

Podczas trwającej konferencji prasowej przed galą FAME 15 poznaliśmy zastępstwo za Arkadiusza Tańculę! Popularny „Aroy” może nie wyjść do drugiej walki.

Na gali FAME 15, która odbędzie się 27 sierpnia odbędzie się wiele hitowych i historycznych walk. Main eventem będzie pojedynek o pas Królowej Freak Fightów pomiędzy Anielą „Lil Masti Bogusz” i Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Oprócz tego w rzymskiej klatce zmierzą się ze sobą Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel, a ich starcie nie będzie miało limitu czasowego!

Jednym z największych wydarzeń podczas FAME 15 będą występy Arkadiusza Tańculi. Popularny „Aroy” tego samego wieczoru spróbuje zakończyć konflikt z rodziną Murańskich. Najpierw w oktagonie na zasadach MMA spotka się z Mateuszem, a następnie zaplanowaną ma walkę z jego ojcem, Jackiem w rzymskiej klatce.

Zaplanowaną, bo może do niej w ogóle nie dojść. Tańcula poruszył ten temat przed kilkoma dniami w swoich Instastory:

jest jedno pytanie, które się powtarza notorycznie: „Arek, co gdyby coś się wydarzyło podczas pierwszej walki i nie mógłbyś przystąpić do drugiej?” Słuchajcie, no bywa tak. Na przykład na WOTORE tak jest w turnieju. Zawodnik wygrywa swoją walkę, ale odnosi kontuzję i lekarz go nie dopuszcza do następnej. Oczywiście na taką sytuację mamy rezerwowego, GRU-BE-GO zawodnika!

Dziś, na pierwszej konferencji prasowej przed FAME 15 dowiedzieliśmy się, kto w razie potrzeby zastąpi „Aroya”. Okazuje się, że będzie to jego dobry znajomy i znany z kanału Szalony Tańcula„Szalony Reporter”!

Sprawdź!  Fame MMA znów to zrobiło! Zobacz fenomenalną zapowiedź FAME Friday Arena 2

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.