FAME MMA

Okniński z wiadomością do Murańskiego: „Łowca idzie po skórę Murana. 52 lata na karku a on pcha się w gips”

Mirosław Okniński po raz kolejny zaczepił na swoich social mediach Jacka Murańskiego. Przy okazji dodał, że będzie przygotowywał Majewskiego do debiutu w organizacji FAME.

Podczas FAME 12 ogłoszono, że na jednej z kolejnych gal swój pojedynek stoczy Daniel Majewski. Celebryta wszedł do klatki, jednak został mocno wygwizdany. Następnie za kulisami skonfrontował się z Sylwestrem Wardęgą. Majewski m.in. poklepał YouTubera po twarzy, co mocno nie spodobało się Murańskiemu.

Jacek w ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco ogłosił, że to dopiero początek dymów z jego udziałem i na pewno zobaczymy, jak kolejne konflikty będą rozwiązywane w klatce. „Muran” przyznał, że po tym, co zobaczył, chciałby zmierzyć się właśnie z Majewskim.

Wystylizowany na jakiegoś totalnego odklejeńca, głupka. Idzie jakiś drugi gość, teraz wiem, że to był ten Wardęga z tej społeczności Wataha. Ten też Wardęga mikry chłopak przy tym przebranym ni to murzynie, ni to uciekinierze z Bronxu. Mikry chłopaczyna jeszcze do tego na kulach i jest przez tego przebierańca… Jakiś Majewski dziwoląg szarpie go za brodę i w poniżający sposób klepany po twarzy.

– No to, co mnie najbardziej zbulwersowało w ostatnim czasie to taka paskudna sytuacja. Nie dość, że wielki chłop przy tym mikrym Wardędze. Pomyślałem ciekawe, jakbym ja go tak poklepał. Ja bym poklepał tego dziwoląga po tych policzkach. Pewnie moglibyśmy się złapać. Ja mówię spontanicznie, co mnie ostatnio irytowało. Czy z tej mąki będzie chleb? Nie wiem.

Teraz do słów Murańskiego odniósł się Okniński, który zdradził, że ma przygotowywać Majewskiego do jego pierwszej walki w formule MMA. Trener jest przekonany, że gdyby doszło do wspomnianego pojedynku, to Jacek nie będzie miał najmniejszych szans.

Sprawdź!  Krzysztof Radzikowski wygra starcie z Piotrem Piechowiakiem? Bukmacherzy wskazali faworyta przed galą FAME 12

Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje. 52 lata na karku a on pcha się w gips w tym wieku fotel i kapcie, a nie walki – napisał na Facebooku i dodał – Łowca idzie po skórę Murana. Jeśli miałoby dojść do walki Majewski vs Muran, to Muran musi być w kagańcu, inaczej Majewski nie walczy, bo Muran mógłby ugryźć i zarazić wścieklizną.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.