FAME MMA

Arkadiusz Tańcula może nie mieć przerwy między walkami na FAME 15! „Pojawia się klatka rzymska i haha, Tańcula! Zapier***laj!”

Na gali FAME 15 dojdzie do historycznej walki. Jednego wieczoru ojciec z synem, Jacek oraz Mateusz Murańscy, zmierzą się z tym samym rywalem – Arkadiuszem Tańculą.

Gala FAME 15 zapowiada się naprawdę znakomicie, a dużą w tym rolę odgrywają oczywiście konflikty, których kolejne odsłony zobaczymy już 27 sierpnia. Kacper Błoński zawalczy z Marcinem Dubielem na zasadach No Limit, czyli kto padnie, ten przegrywa! Dodatkowego smaczku dodaje słynna klatka rzymska, jednak nie są oni jedynymi, którzy tego wieczoru spotkają się w tej specyficznej konstrukcji.

Na FAME 15 dojdzie bowiem do dwóch historycznych rewanżów. Arkadiusz Tańcula najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim w oktagonie, na zasadach MMA, a następnie wejdzie do klatki rzymskiej, gdzie czeka go pojedynek z ojcem „Murana”, Jackiem. Popularny „Aroy” zdradził w rozmowie z Fame News, na co kładzie nacisk podczas przygotowań do walk 27 sierpnia.

Pracuję nad kondycją, bo nie ukrywam, że to ona będzie kluczowa w tych dwóch walkach.

Tańcula przyjął te walki przede wszystkim po to, by raz na zawsze zakończyć konflikt z Murańskimi. Przygotowania i sam występ na FAME 15 mają jednak pomóc zawodnikowi w ewentualnych startach na sportowej gali MMA!

Sprawdź!  (VIDEO) Najman pokazuje ciosy, którymi wykończy Murańskiego! "Odporny? Tego nie ustoi. Każdy cios to ciężki nokaut"

Mój trener wie o dalekosiężnych planach sportowych i to dobre sprawdzenie się. Słuchaj, jeśli chcę się bić… Kurczę, może jeszcze w tym roku – w sportowej federacji, gdzie są 3 rundy po 5 minut, to to mniej więcej tyle, ile zajmą mi te dwie walki.

Kluczowa pozostaje kwestia przerwy. Pojedynki najprawdopodobniej nastąpią jeden po drugim, co nie daje wielkich możliwości regeneracyjnych.

Przerwy będę miał tylko tyle, żeby rozłożyć oktagon i złożyć klatkę rzymską. To jest jakieś do 10 minut.

Wiesz, pierwszy raz ją składali, to trwało długo. Drugi raz już było szybciej… Wiesz, oni też sobie testują. Jak byłem na poprzedniej walce, gdzie Piotruś Szeliga się bił w klatce rzymskiej, to oni sobie normalnie dzień wcześniej robili próby, jak w Formule 1!

„Aroy” dopuszcza też do myśli opcję, że proces „zamiany” klatek może potrwać szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa!

Mam nadzieję, że teraz nie zrobią próby i trochę to potrwa… Człowieku, Fame ma hajs, może to zrobotyzowali. Nagle się pojawia klatka rzymska i „haha, Tańcula! Nie ma przerwy, zapier***laj!” I wtedy jest trochę lipa… Nie ukrywam, że liczę na te 10 minut przerwy.

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Adamek coraz bliżej FAME! Rzecznik potwierdza, że federacja prowadzi rozmowy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.