Boks

Zaatakował Binkowskiego podczas transmisji live! Teraz prosi o usunięcie nagrania: „Głupi temat. Za dużo alko”

Do Artura Binkowskiego odezwali się agresorzy, którzy kilka dni temu zaatakowali go na dworcu. Teraz proszą o usunięcie opublikowanych przez niego materiałów.

Na początku tygodnia media obiegła informacja o skandalicznym zachowaniu wobec byłego pięściarza. Kiedy Binkowski znajdował się na dworcu w Radomiu, dwóch chuliganów kierowało w jego stronę groźby i niecenzuralne słowa.

Miało nawet dojść pomiędzy nimi do konfrontacji, w której Binkowski obronił się przed atakiem jednego z napastników. Następnie włączył transmisję live i na żywo pokazał Internautom, jak mężczyźni kilkukrotnie wracają i ponownie go wyzywają.

Próbowali nawet się uspokoić i przekonywali go, żeby ten wyszedł na zewnątrz, aby tam mogli wszystko wyjaśnić. Ten jednak nie zamierzał się ruszać z miejsca, czym tylko zdenerwował agresorów. Ostatecznie jednak mężczyźni dali spokój byłemu pięściarzowi.

Na tym jednak nie koniec sprawy. Kiedy zrobiło się głośno o nagraniu, do Binkowskiego w prywatnej wiadomości zwrócił się jeden z uczestników zajścia. Wyjaśnił, że razem z kolegą był pod wpływem alkoholu i chce, żeby materiał został usunięty, gdyż ukazuje ich wizerunek.

Sprawdź!  Zbigniew Raubo wyleciał do Hiszpanii! Przygotowuje Andrzeja Wawrzyka do powrotu [VIDEO]

– Mieliśmy zajście na dworcu z Tobą. Po alko. No głupi temat. Za dużo alko u każdej ze stron….dałoby radę skasować ten filmik, bo widać nasze twarze, a kolega nie może się pokazywać. Wiesz, o co chodzi. Tak w ogóle p….ana sytuacja. Nie powinno mieć to w ogóle miejsca stary. Tym bardziej że każdy oglądał twoje walki itd.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.