Clout MMA

Szpilka nie daje szans Denisowi! Typuje walkę na Clout MMA 2: „Wspomnicie moje słowa”

Artur Szpilka nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o main event gali Clout MMA 2. Jest przekonany, że Daniel Omielańczuk odniesie łatwe zwycięstwo.

Były zawodnik takich organizacji jak UFC czy KSW już niedługo zadebiutuje we freak fightach. Czeka go głośny pojedynek, który pozwoli wyjaśnić konflikt z Denisem Załęckim. Walka odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, jednak mimo to Omielańczuk jest stawiany w roli gigantycznego faworyta.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Koloseum głos zabrał Artur Szpilka, który zapowiedział, że walka na Clout MMA to dla Daniela niewielkie wyzwanie. Były pięściarz przyznał, że nie będzie też zaskoczony, jeśli Załęcki złamie zasady starcia, czy po raz kolejny przegra przez kontuzję:

– To będzie dla niego easy job. Wspomnicie moje słowa. Jak nic się nie wydarzy przez minutę na korzyść przeciwnika, to wiadomo, że się wystrzela i będzie to co zawsze, albo kontuzja… Dobrze, że jest w umowie, że jak będzie jakiś faul, to walka przechodzi do MMA. Daniel go wystrzela po pysku i tyle.

– 40 sekund to każdy jest wojownik. Dla Daniela bardzo łatwa walka. Szkoda tylko, bo tak odgrażał się Danielowi. Jak się ma jaja i tak się odgrażasz, to taka ulica z zasadami jak MMA. Tak to powinno wyglądać. (…) Śmiać mi się chce z takich leszczy internetowych.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Dominacja Rekordzisty! Deklasuje bezradnego rywala na Clout MMA 4 [WIDEO]

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.