Wotore

Wygrał turniej organizowany przez Denisa Załęckiego! Teraz zawalczy na WOTORE 5

Krystian Rosa z Kutna kolejnym zawodnikiem turniejowym na gali WOTORE 5 „Krwawy Spektakl”! Gala odbędzie się 29 kwietnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Rosa trenuje sporty walki od 15. roku życia, a jak sam wspomina, od zawsze treningi były nieodłączną częścią jego życia. Jego początki były ciężkie, a na przeszkodzie stały na możliwości finansowe. Treningi i praca z trenerami były kosztowne, lecz z pomocą przyszli mieszkańcy jego rodzimej miejscowości. Mimo przeciwności losu – zawodnik w każdej walce pokazuje świetną formę.

Pierwsze, amatorskie walki rozpoczął na galach w Sochaczewie, gdzie stoczył 5 walk. Wygrał mistrzostwa Polski w brazylijskim ju-jitsu. Wstęp do świata zawodowych walk zapewniła na gala „Krwawy Sport 2”, do której dołączył dzień przed wydarzeniem, w zastępstwie za Dawida Łagosza. Jego debiut okazał się wielkim sukcesem – pokonał byłego wicemistrza świata w karate – Krzysztofa Cybulskiego; walcząc w kickbokserskiej formule K1 w małych rękawicach. 

Po tym zwycięstwie od razu skupił się na dalszej pracy i wziął udział w gali MCF w Zielonej Górze, którą wygrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Sprawdź!  Całkowita dominacja "Inkwizytora"! Nokautuje w pierwszej rundzie i awansuje do półfinału!

Rosa podczas gali The War organizowanej przez Denisa Załęckiego wygrał turniej, który trwał do poddania się przeciwnika lub nokautu. Na The War 3 wygrał wszystkie trzy walki, pokonując Kornika (nokaut w pierwszej rundzie), McGregora (TKO, niezdolność do walki), a w wielkim finale pokonał Soroko (poddanie w 2 rundzie). Na swoim koncie ma także zwycięstwo na gali Marcina Najmana. 

Łącznie może pochwalić się takimi rekordami jak: 3-0 w K1, 1-1 w MMA, 2-1 w walkach na gołe pięści. Zdobył także drugie miejsce w Pucharze Polski BJJ. 

Zacięcie do walki, głód wygranej oraz świetne zaplecze techniczne, sprawiają, że będzie on trudnym do pokonania rywalem. 

KUP PPV NA WOTORE 5!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  „Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź!  Walczył w podziemnym fight clubie. Teraz "Ufol" z Rzeszowa zadebiutuje na WOTORE 4!

WOTORE 5 – “KrwawySpektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski
PPV – https://tv.wotore.com

Bilety na wydarzenie cały czas dostępna są tutaj.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.