FAME MMA

Alan Kwieciński ponownie rzuca wyzwanie Murańskim: „Jednego po drugim, żeby nikt dwa razy nie dostał!”

Alan Kwieciński naprawdę chce stoczyć dwa pojedynki na jednej gali. Za pośrednictwem swoich social mediów ponownie rzucił wyzwanie Murańskim.

„Alanik” powróci do klatki już na gali FAME 14. Stanie do walki w formule MMA i zmierzy się z Mateuszem Murańskim, pomiędzy którymi jest dużo złej krwi. Podczas ostatniej konferencji do konfliktu dołączył również Jacek, ojciec Mateusza, który nie szczędził ostrych słów Alanowi.

Nazwał Kwiecińskiego „sprzedajną prostytutką”, a w odpowiedzi zdenerwowany Alan rzucił wyzwanie Murańskim. Oświadczył, że chce zawalczyć z nimi na jednej gali. Najpierw z Mateuszem, a następnie z Jackiem.

Alan ponownie rzuca wyzwanie Murańskim

Po słowach freak fightera Jacek szybko zmienił temat i nie przyjął wyzwania. Kwieciński, który ma już za sobą wygraną walkę 2vs1, tym razem chce stoczyć dwa pojedynki na jednej gali. Za pośrednictwem Instagrama ponownie rzucił rękawicę i zapytał kibiców, co myślą o starciach z Mateuszem i Jackiem na FAME 14.

– Witajcie moi drodzy! Jak wiecie mam już za sobą starcie 2vs1, czas na nowe wyzwania… Co powiecie na walkę jeden po drugim na FAME MMA14?

– Czyny, nie słowa – jeśli dwóch Murańskich startuje do mnie we dwójkę na konferencji (bo Mateusz bez Tatę nie istnieje) – zapraszam też dwóch do klatki – ale jednego po drugim, żeby nikt dwa razy nie dostał! Sytuację z pieskiem tłumaczyłem wiele razy, ale teraz czas to definitywnie zakończyć CHCĘ ZAWALCZYĆ Z MATEUSZEM, A PÓŹNIEJ NA TEJ SAMEJ GALI Z JEGO TATĘ, A GAŻĘ ZA WALKĘ ZE STARYM MURANEM PRZEKAŻĘ NA SCHRONISKO!

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  "Mielonidas" vs Murański? "Jacek przegiął. Jak Nitro będzie miał z nim problemy, to ja będę go bronił"

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.