Wotore

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski zawalczy w turnieju WOTORE 5. Bardzo mocna karta walk!

Dobrze znany fanom WOTORE – Bartosz „Ufol” Kwiatkowski z Rzeszowa, zawalczy na turnieju WOTORE 5. Gala odbędzie się już 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Ufol wziął udział w SuperFight’cie WOTORE 4, wygrywając  w walce z Michałem „Komandosem” Więcławskim. Już w drugiej rundzie Komandos odklepał, ale decyzją sędziego walka była kontynuowana. Pojedynek został przerwany dopiero, gdy Więcławski znajdując się w parterze, został zasypany falą potężnych ciosów Ufola. Poza zwycięstwem z Więcławskim, Ufol podczas tej gali zwyciężył także z chorobą – wyszedł on na matę z wysoką gorączką.

Kwiatkowski ze sportami walki związany jest od 16 roku życia, zaczynając od boksu i walk ulicznych. Obecnie trenuje w Street Authonmy Rzeszów.

Wywiad:

Poza WOTORE, ma na swoim koncie zawodowe walki w kickboxingu i MMA, które toczyły się głównie za granicą. Największy sukces osiągnął w King Of The Streets – „Underground Fight Club”, gdzie pokonał przez TKO wyższego od siebie o ponad 20 cm „Calavera 020” z Amsterdamu, w ciągu niecałych dwóch minut.

Jak sam mówi – po prostu lubi się bić. Ma wysokie ambicje, ciągłą chęć rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Zapowiada się widowiskowe wydarzenie! 

Sprawdź!  WOTORE 6: Kiedy i gdzie? Karta walk, zawodnicy WOTORE 6. Typy i kursy bukmacherskie na WOTORE 6. Transmisja na żywo i stream online

KUP PPV NA WOTORE 5!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  „Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “Krwawy Spektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski

PPV – https://tv.wotore.com

WOTORE 5 – “KrwawySpektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski
PPV – https://tv.wotore.com

Bilety na wydarzenie cały czas dostępna są tutaj.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.