FAME MMA

(VIDEO) „Ferrari” zaatakowany maczetami! Musi przejść operację! „Cudem przeżyłem. W szpitalu powiedzieli, że niestety…”

Zawodnik organizacji FAME Amadeusz „Ferrari” Roślik opublikował nagranie, na którym opowiedział o szokującym ataku na jego życie.

„Ferrari” to jedna z największych gwiazd na scenie freak fightów. Zasłynął on za sprawą tak zwanych dymów i awantur, do których dochodziło na konferencjach przed galami. Ma na swoim koncie m.in. trylogię z Adrianem Polańskim. W jednej z walk znokautował go nielegalnym soccer kickiem, a nagrania z tamtego starcia trafił nawet do zawodników UFC.

Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali FAME 13, kiedy to po raz trzeci zmierzył się z „Polakiem”. Tym razem starcie odbyło się w formule bokserskiej, a o wyniku musieli decydować sędziowie. Po niejednogłośnym werdykcie w górę powędrowała ręka Polańskiego.

„Ferrari” zaatakowany maczetami!

Freak fighter opublikował właśnie wstrząsające nagranie, na którym znajduje się w zakrwawionej koszulce FAME. Na jego głowie widać ślad po ataku maczetą oraz ma opatrzoną jedną rękę. „Ferrari” wyjaśnił, że musiał walczyć o własne życie z uzbrojonymi napastnikami, którzy próbowali go zabić.

– To wszystko to moja krew, jestem cały pocięty maczetami. Do mojego mieszkania weszło dwóch zamaskowanych oprawców. Nie czekali ani sekundy. Od razu zaczęli ciąć maczetą z całej siły. Oni weszli tylko w jednym celu i to było moje morderstwo. Nie postraszenie, nie pocięcie, próbowali mnie zabić.

– Ja zdałem sobie sprawę, co się dzieje i postanowiłem walczyć. Jestem z siebie dumny. Uważam, że walczyłem jak lew. Cudem uniknąłem tej śmierci, chociaż były jeden czy dwa momenty, gdzie byłem prawie pewny, że to koniec, ale pół ułamka sekundy później, chociaż lała się ze mnie krew jak ze świni, mój organizm mówił: Walcz ku*wa, walcz, to nie jest koniec.

– Udało mi się przeżyć, udało mi się uciec. Jak wam opowiem całą tę historię, to część was po prostu nie uwierzy, a jest mrożąca krew w żyłach, rodem z horroru. Wszystko opowiem wam po operacji. Do hejterów co się cieszą, że mam odcięte palce, to już mam je zszyte. Dzisiaj przejdę ostatnią operację, wrócę do sportu. 

– Życzcie mi udanej operacji. W normalnym szpitalu powiedzieli, że niestety nie da się mnie uratować, jeśli chodzi o moje zdrowie, ale jak wydam kilkadziesiąt koła prywatnie, to okazało się, że wrócę do MMA w pełni sprawny. Także mordeczki, do zobaczenia. Do usłyszenia.

Całe nagranie Amadeusza opowiadającego o wstrząsającym ataku, znajdziecie poniżej:

Sprawdź!  Coraz bliżej walki Wrzosek vs. Szeliga? Kolejna konfrontacja zawodników! "Każdy wie o prawej ręce..."

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.