FAME MMAHigh League

(VIDEO) Denis Załęcki szczerze o Piotrze Szelidze! „Mam z nim dobry kontakt. To jest maszyna do trenowania”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie zdradził, co myśli na temat freak fightera Piotra Szeligi, który toczy swoje pojedynki dla organizacji FAME.

„Szeli” to freak fighter, który sportową karierę zaczynał jako hokeista. Następnie został trenerem personalnym i kulturystą, wtedy też zyskał popularność w social mediach. Aktualnie Szeliga trenuje sporty walki i bije się dla największej organizacji freakowej w Polsce.

Swoją przygodę z MMA rozpoczął od wygranej z Krystianem Pudzianowskim. Następnie zmierzył się z Piotrem Piechowiakiem i został poddany w trzeciej rundzie. Szeliga po dwóch walkach zyskał jeszcze więcej kibiców, ale też hejterów. Na jego social mediach często można przeczytać wiele ostrych komentarzy ze strony Internautów.

Ostatnio z powodu konfliktu z „Arabem” grożono mu nawet śmiercią. Na swoim InstaStory odtworzył szokująca wiadomość głosową, jaką dostał w prywatnej rozmowie na Instagramie. Nagranie, o którym mowa, znajdziesz tutaj – (VIDEO) Piotr Szeliga dostaje szokujące groźby! Mocne słowa w kierunku zawodnika FAME!

W ostatnim pojedynku Szeliga odniósł jednak zwycięstwo w efektownym stylu. Potężnym ciosem trafił „Wujaszka Fericze”, który znokautowany padł na deski. Cios był na tyle silny, że rywal potrzebował pomocy medycznej, a z klatki trafił od razu prosto do szpitala.

Sprawdź!  Najpierw Wrzosek, teraz "Arab"! Piotr Szeliga odrzucił kolejną ofertę walki: "Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić"

Denis Załęcki, który rozmawiał z portalem Fansportu, zdradził, że ma dobre relacje z Szeligą i wypowiedział się o nim z dużym szacunkiem. Nazwał go nawet „maszyną do trenowania”.

– Ja ci powiem szczerze tak. Ja go znam, mam z nim dobry kontakt, bardzo dobrze mi życzy. Jest prawdziwy, jest szczery, ja mu też życzę bardzo dobrze. Słuchaj, to jest gość, który zajmował się kulturystyką, a żeby przejść z kulturystyki na MMA czy boks, to jest naprawdę ciężko. Są cali pospinani, są spięci, to jest inna bajka.

Chłopak naprawdę zapierdala, trenuje, to jest maszyna do trenowania. Ma tych swoich hejterów, zawsze się znajdzie jakiś. Ale chłopak robi swoje, się nie poddaje, ma wyjebane na hejterów, robi tak samo swoje jak ja, także pełen szacun.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim, który mówi m.in. o Jacku Murańskim czy Soroko, znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szeliga chce walczyć z Normanem Parke na gołe pięści! "Spięliśmy się, nagle zaczął mnie obrażać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.