FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga dostaje szokujące groźby! Mocne słowa w kierunku zawodnika FAME!

Od kilku tygodni pomiędzy Piotrem Szeligą i „Arabem” w social mediach trwa konflikt. Co jakiś czas odpowiadają i atakują siebie nawzajem w kolejnych postach czy nagraniach.

Wszystko zaczęło się od wpisu rapera, który zdradził, że rzucił wyzwanie Szelidze, jednak ten nie przyjął oferty. „Arab” zasugerował więc, że pojedynek będzie dobrym sposobem na rozpromowanie zbiórek dla trenera Rafała Antończaka, który aktualnie przechodzi rehabilitację.

Szelidze mocno nie spodobały się słowa rapera. Zarzucił mu, że próbuje doprowadzić do tego zestawienia na tragedii, jaka spotkała trenera, który zasłabł w trakcie swojego pojedynku i przez pewien czas przebywał w śpiączce.

Pomiędzy „Szelim” i „Arabem” jest coraz więcej złej krwi. Niedawno raper udostępnił nagranie, którym chciał udowodnić, że to właśnie on ma rację w całym konflikcie. Przyjął wyzwanie walki na gołe pięści, jakie wyszło ze strony Szeligi oraz oświadczył, że całą gażę przekaże na zbiórkę dla trenera.

Internauci w sieci zamieścili wiele ostrych komentarzy skierowanych w stronę Szeligi. To jednak nie wszystko. Freak fighter dostał nawet groźby. Na swoim InstaStory zamieścił taki wpis:

Sprawdź!  Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Ponownie zabrał głos: "To już przeradza się w narcyzm. Skończy się jego pajacowanie"

Wiecie… możecie sobie o mnie pisać, mówić i myśleć, co chcecie… serio. Ale wczoraj widziałem swojego trenera i z szacunku zarówno do niego i jego rodziny, nie będę uczestniczył w tej szopce. Pozdrawiam was serdecznie! Aaa i takie groźby, jak ta wsadźcie sobie w kieszeń.

Szeliga dostał kilka wiadomości głosowych, ale odtworzył tylko jedną z nich. Internauta w ostrych słowach skierował groźby w kierunku zawodnika FAME.

– Klaunie, pajacu, nie wiem, jak mogę jeszcze tam przewinąć. Posłuchaj. Na ulicy, to dostaniesz kulę w łeb i ci się ku*wa odechce…

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Murański powraca do treningów po kontuzji. Stoczy w tym roku co najmniej 5 walk! "Nie tylko szybkość, lecz precyzja!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.