Wotore

WOTORE 6 – wyniki ważenia i losowania NA ŻYWO

Przed nami jedno z największych wydarzeń w walkach na gołe pięści! Na WOTORE 6 kibice znów liczą na ogromne emocje i pojedynki, w których najlepsi z najlepszych zostawią serce. Tradycyjnie odbędzie się turniej, finał poprzedniej gali oraz emocjonujące super-fighty ze starciem Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak na czele! Dziś poznamy pary turniejowe oraz dowiemy się ile ważą wszyscy zawodnicy. Wyniki ważenia i losowanie na żywo – zapraszamy!

WOTORE 6: Kiedy i gdzie? Karta walk, zawodnicy WOTORE 6. Typy i kursy bukmacherskie na WOTORE 6. Transmisja na żywo i stream online

WOTORE 6 – wyniki ważenia

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się konferencja prasowa z ceremonią ważenia i losowaniem par turnieju na WOTORE 6 PPV. Wielkie emocje wzbudza hitowy rewanż za najlepszy pojedynek w historii federacji. Denis Labryga ponownie zmierzy się z Piotrem Więcławskim, którego skończył na gali WOTORE 4.

W ten piątek, 21 października, dojdzie też do istnie frak fightowego zestawienia. Były pięściarz i zawodnik MMA, Marcin Najman, spotka się z Pawłem Jóźwiakiem! Panowie od dawna nagrywali na siebie filmy w Internecie, a na WOTORE 6 PPV – w porównaniu do ich face-to-face’a – nie będzie ochrony, która ich rozdzieli!

Sprawdź!  Federacja High League wydała komunikat w sprawie kolejnej gali! Co z walką Murański vs Najman? "W związku z zaistniałą sytuacją..."

Wreszcie poznamy też zwycięzcę finału turnieju poprzedniej gali. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski zmierzy się z hiszpańskim wojownikiem, Raulem Joshuą Stirem. Obaj dali prawdziwy popis umiejętności i zachwycili publikę, która tego samego będzie oczekiwała na WOTORE 6 PPV. Być może któryś z nich zmierzy się o pas z mistrzem federacji, Michałem Pasternakiem!

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Transmisja na żywo WOTORE 6 dostępna będzie wyłącznie w PPV. Klikając TUTAJ zostaniecie przeniesieni do panelu, gdzie w zaledwie kilkadziesiąt sekund możecie wykupić dostęp! Cena w przedsprzedaży wynosi 29,99 zł. W dniu gali (piątek, 21 października) będzie już o 5 zł droższa, więc lepiej nie zwlekać!

-> Oglądaj WOTORE 6 na żywo w PPV!

Kursy bukmacherskie na WOTORE 6

Galę WOTORE 6obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Stanowski może usunąć "Słowika" z MMA-VIP! Najman potwierdza! "W tym momencie wszystko w twoich rękach"

Wyniki ważenia i losowania WOTORE 6

Losowanie par turniejowych oraz wyniki ważenia znajdziecie poniżej. Całość będzie aktualizowana od godziny 20:00.

Walka wieczoru:

  • Denis Labryga (105 kg) vs. Piotr Więcławski (105 kg)

Superfighty:

  • Raul Joshua Stir (89 kg) vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski (89 kg) – finał turnieju WOTORE 5
  • Marcin „El Testosteron” Najman (118 kg) vs. Paweł Jóźwiak (107 kg)
  • Jędrzej Durski (85 kg) vs. Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski (80 kg)
  • Patryk Hebel (80 kg) vs. Franco Tenaglia (78 kg)

Zawodnicy turniejowi:

  • Krzysztof Szustak (88 kg) vs. Allal „The Inquisitor” Hamza (81 kg)
  • Dariusz Sobczak (97 kg) vs. Krzysztof Zaradny (91 kg)
  • Artur Piekutowski (97 kg) vs. Mateusz Grzegorzewski (110 kg)
  • Michał „Kornik” Kornacki (89 kg) vs. Fabian Rulewski (106 kg)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.