Wotore

(VIDEO) Gorące face-to-face przed WOTORE 6! Paweł Jóźwiak skoczył na Najmana!

Na wczorajszej gali FEN 42 doszło do wyjątkowego face-to-face’a. W oktagonie spotkali się Marcin Najman oraz Paweł Jóźwiak i emocji nie brakowało!

Panowie zmierzą się ze sobą na gali WOTORE 6, która będzie miała miejsce już w ten piątek. Tradycyjnie odbędzie się też 8-osobowy turniej o wysoką nagrodę, a walką wieczoru będzie finał poprzednich zawodów: Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Raul Joshua Stir.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Bohaterowie tego wyczekiwanego starcia spotkali się wczoraj we Wrocławiu na gali organizowanej przez federację Pawła Jóźwiaka, Fight Exclusive Night. Wszystko było planowane już od jakiegoś czasu, co było widoczne na social mediach organizacji.

Ochrona była oczywiście w pogotowiu, gdyż przy takim konflikcie wiadomym było, że trzeba uważać na rękoczyny, do których było naprawdę blisko!

„El Testosteron” i Jóźwiak zetknęli się czołami na środku oktagonu, po czym były pięściarz odepchnął prezesa Fight Exclusive Night. Ten nie pozostał dłużnym i rzucił się na przeciwnika! Szybko zainterweniowała ochrona.

Sprawdź!  Simon "The Savage" nie boi się Michała Pasternaka! "Nic mi nie zrobisz! Nawet mnie nie dotkniesz"

Marcin Najman powiedział chwilę później, że Paweł Jóźwiak pozwolił sobie na więcej, gdyż jest „u siebie”. Prezes FEN odpowiadał zaczepnie, by „El Testosteron” zachował siły na walkę. Gwoli przypomnienia, panowie spotkają się już w ten piątek, 21 października.

-> WYKUP WOTORE 6 PPV

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs. Najman

Walkę Paweł Jóźwiak vs. Marcin Najman, jak i całą galę Wotore 6 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Arkadiusz Tańcula szczerze o walce Najman vs Jóźwiak. "Nikt nie chciał, wszyscy dostali!"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.