FAME MMA

„Wiewiór” nadal mistrzem FAME! Całkowita dominacja w parterze!

Za nami kolejne starcie i kolejne emocje. Zwłaszcza że tym razem doszło do starcia, którego stawką był mistrzowski pas federacji FAME.

Krystian „Krycha” Wilczak powrócił do klatki na 6 pojedynek w karierze. Na razie zawodnik radził sobie bardzo dobrze i pokonał czterech rywali oraz poniósł jedną porażkę po decyzji sędziów. Tym razem „Krycha” zawalczył z mocnym rywalem i o wysoką stawkę.

Przeciwnikiem Wilczaka był Maksymilian Wiewiórka. Freak fighter jest związany z FAME od pierwszej gali i wchodził do klatki z bilansem 4-1 oraz po raz pierwszy bronił mistrzowskiego pasa. W ostatnim pojedynku odebrał go Adrianowi Polańskiemu, z którym zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów.

W zapowiedzi pojedynku „Wiewiór” zdradził, że marzy mu się drugi tytuł, po który pójdzie po wygranej z Krystianem Plan na przyszłość mam. Idę po drugi pas, chciałbym zdobyć dwa. Obronię ten pas i w przyszłości chciałbym spróbować zdobyć drugi pas. Nie mówię, że od razu w kolejnej walce. Być może najpierw kolejna obrona i później drugi pas.

-> OGLĄDAJ FAME 14 NA ŻYWO

Sprawdź!  Mateusz Borek wypunktował starcie "Don Kasjo" vs Marcin Wrzosek: "Każdy punktował. Ja..."
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Krycha zaczął od wywierania presji, który trafił kilka celnych ciosów. Wiewiór w świetnym stylu obalił swojego rywala. Maksymilian cały czas szukał trójkąta rękoma, ale Krystian dobrze się bronił. W końcówce Wiewiór poszedł po skrętówkę, ale nic z tego nie wyszło.

Runda 2:

Obaj zaczęli od pracy w dystansie. Krycha trafił wysokim kopnięciem dokładając dwa celne ciosy.  Krystian dołożył dwa celne niskie kopnięcie, a następnie dołożył kopnięcie w korpus. Wiewiór złapał klincz skąd zdobył obalenie. W parterze kontrolował on rywala do końca rundy. 

Runda 3:

Krycha poszedł od razu do przodu. Po krótkiej wymianie ciosów Wiewiór po raz kolejny obalił Krystiana. Wiewiór aż do końca rundy kontrolował rywala dokładając do tego kilka krótkich ciosów z góry. 

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka  pok. przez jednogłośną decyzję sędziowską Krystiana „Krychę” Wilczaka

Karta walk FAME 14

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K-1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K-1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander
Sprawdź!  Mateusz Murański zapowiada zawodowy debiut! "Jestem już po wstępnych ustaleniach. W grę wchodzą mniejsze pieniądze i fame, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.