KSW

KSW 84. Damian Janikowski sprawi niespodziankę? Bukmacherzy skazują go na porażkę!

Bukmacherzy wskazali faworyta w nadchodzącym pojedynku Damiana Janikowskiego. Były zapaśnik powróci do klatki podczas gali KSW 84.

Kolejna gala KSW odbędzie się 15 lipca w Gdyni. W main evencie niepokonany na polskiej ziemi Phil De Fries będzie bronił mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej w starciu z Szymonem Bajorem, który po latach powraca do największej organizacji w kraju.

Janikowski skazywany na porażkę

W akcji ponownie zobaczymy również Damiana Janikowskiego, który tym razem zmierzy się z Cezarym Kęsikiem. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają drugie z zawodników, mimo że ma za sobą serię porażek. Przegrał z Pawłem Pawlakiem i Tomaszem Romanowskim, czyli zawodnikami, którzy na ostatniej gali zmierzyli się o pas. Zwycięsko z tego starcia wyszedł „Plastinho”.

Janikowski natomiast powraca do klatki po krótkiej przygodzie z freak fightami. Po przegranej z Tomem Breesem wystąpił na gali High League 5 i zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem. Miał ogromną przewagę, gdyż była to konfrontacja zapaśnika z kickbocerem, który dopiero wszedł do świata MMA. Janikowski z łatwością obalał w każdej odsłonie i zwyciężył przez decyzję.

Sprawdź!  Życiński o debiucie Szpilki w MMA: "Musiał coś wygrać, żeby dostać walkę z królem. Zleję go w jego dyscyplinie"

Kursy na walkę Janikowski vs Kęsik

Galę KSW 84 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Już na sam początek otrzymacie darmowe 20 zł i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady obstawicie BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.