Bellator MMA

Bellator 297: Oniszczuk ciężko znokautowany w niecałą minutę! [VIDEO]

Na minionej gali Bellator 297, która odbyła się w Chicago, kolejny występ w amerykańskiej organizacji zaliczył Kamil Oniszczuk. Młody zawodnik wciąż jednak czeka na pierwszą wygraną pod jej sztandarem.

Urodzony w Międzyrzeczu fighter ostatnie pojedynki przezd dołączeniem do Bellator MMA toczył w federacji ACA, gdzie przegrał w debiucie, ale później odniósł dwa imponujące zwycięstwa z rzędu. Krystian Bielski padł po high kicku w 3. rundzie, a Vladimir Fedin nie wytrzymał nawet minuty. Walkę skończyło kopnięcie na brzuch i uderzenia dobijające. W debiucie Kamil Oniszczuk zmierzył się z Costello van Steenisem, który poddał go w 2. rundzie.

Na Bellator 297 były zawodnik Ankosu MMA Poznań, obecnie reprezentujący Kill Cliff, zmierzył z niepokonanym Węgrem. Norbert Novenyi Jr. już po 1. zawodowej walce otrzymał angaż do amerykańskiej organizacji. „Magic” pod sztandarem Scotta Cokera radzi sobie bardzo dobrze. W 5 walk stoczył 5 pojedynków, z których tylko jeden dotarł do decyzji sędziowskiej.

Bellator MMA: Novenyi Jr. vs Oniszczuk – RELACJA

RUNDA 1

Novenyi by bardzo mobilny na nogach, dobrze kiwał i trafiał Oniszczuka prawym crossem. Węgier przeważał szybkością i widać było, że Kamil kompletnie nie czuje dystansu. W końcu fighter Kill Cliff spróbował middle kicka, który jednak przypłacił kolejnym prawym. „Magic” trafiał kombinacjami, Oniszczuk szukał lewego na prawy. W końcu spróbował low kicka, co przypłacił czystym prawym na szczękę! Kilka ciosów w parterze i sędzia zakończył pojedynek!

Sprawdź!  PFL i Bellator MMA łączą siły! Rośnie poważna konkurencja dla UFC!

Wynik walki: Norbert Novenyi Jr. pokonał Kamila Oniszczuka przez KO w 1. rundzie (0:46)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.