BoksKSW

Wasilewski komentuje słowa Szpilki! „Ten pomysł to coś a la paraolimpiada. Zapraszanie Diablo do MMA to kiepski żart”

Promotor Andrzej Wasilewski w mocnych słowach skomentował pomysł na pojedynek Krzysztofa Włodarczyk z Arturem Szpilką w formule MMA.

O takim zestawieniu mówi się już od dawna. Wielu kibiców chciałoby zobaczyć takie zestawienie, jednak „Szpila” na ten moment walczy w federacji KSW i nie zamierza powracać do boksu. „Diablo” natomiast chciałby najpierw zmierzyć się w formule bokserskiej, a następnie może stoczyć rewanż w MMA.

Nie będę walczył w ringu. Panowie zapraszam do KSW – przekazał Szpilka za pośrednictwem Twittera.

Dodatkowe emocje zapewnia to, że pomiędzy pięściarzami jest duży konflikt, który trwa już od wielu lat. Co ciekawe już w ubiegłym roku trwały rozmowy w sprawie takiego zestawienia, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Wasilewski o walce Szpilka vs Włodarczyk

Wczoraj „Diablo” wyszedł z zakładu karnego, w którym przebywał od lutego i ponownie zrobiło się głośno o potencjalnej walce z Arturem Szpilką.

Głos w tej sprawie zabrał promotor Andrzej Wasilewski, który w ostrych słowach wyjaśnił, co myśli o tym pojedynki pięściarzy w formule MMA:

– Pomysł na walkę Szpilka vs Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł na coś a’la paraolimpiada. Moim zdaniem walki w boksie nie będzie, bo Artur chyba już się w boksie nie czuje swobodnie. Ok. Ale jego zapraszanie Diablo do MMA to kiepski żart.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Szpilka i Denis zawalczą na brutalnych zasadach? Chcą uderzeń głową, soccer kicków i łokci! "W piątek ogłosimy..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.