Wotore

Walka Simona „The Savage” z Michałem Pasternakiem odbędzie się o mistrzowski pas WOTORE! Znamy szczegóły

Podczas gali WOTORE 4 odbędzie się walka o pas WOTORE INTERNATIONAL pomiędzy Michałem „Wampirem” Pasternakiem a Simonem „The Savage” Henriksenem. Gala walk na gołe pięści WOTORE 4 odbędzie się 21 stycznia w katowickiej Walcowni. Gdzie oglądać WOTORE?

Pas WOTORE INTERNATIONAL to pas międzyfederacyjnego mistrza WOTORE. Zwycięzca walki Pasternak – Henriksen będzie, w przyszłości, bronił pasa mierząc się z mistrzem (lub, tak jak w przypadku The Savage, niekwestionowaną gwiazdą) jednej z federacji z Polski, Europy lub Świata. Nie wykluczamy współpracy z innymi polskimi federacjami w tym zakresie.

Pas WOTORE INTERNATIONAL ma być ozdobą gali WOTORE 4. Zarówno na najbliższej gali jak i w przyszłości pas WOTORE INTERNATIONAL ma nadać pojedynkom najlepszych zawodników na gołe pięści rangę mistrzowską. Będzie to drugi pas, po który mogą sięgnąć zawodnicy WOTORE, obok pasa w kategorii open, którego posiadaczem jest „WampirPasternak.

Jednym z pretendentów do walki o pas jest Vaso „Psycho” Bakocevic. Zawodnik, znany z Bellatora i KSW, wyraził chęć walki dla organizacji WOTORE.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Bilety: tutaj
Sprawdź!  "Venom" kolejnym półfinalistą WOTORE 5! Rozbija "Polskiego Wikinga" w pierwszej rundzie!

Michał Pasternak vs Simon Henriksen

Historia WOTORE – walki na gołe pięści

Michał Pasternak (pseudonim Wampir) – 37-letni zawodnik MMA urodzony w Pińczowie, dwukrotny wicemistrz Polski. Zwycięzca drugiego turnieju walk na gołe pięści WOTORE, który odbył się 24 maja 2020 roku. Były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship. W przeszłości odnosił sukcesy w sporcie amatorskim. Od 19 września 2020 roku mistrz WOTORE w wadze open. Doświadczony zawodnik mający za sobą występy w wielu organizacjach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego. Liczba walk – 21; zwycięstwa – 15 (5 przez nokauty); porażki – 6.

Simon Henriksen (pseudonim The Savage) – zawodnik Buddha Fight Academy | CPH Denmark. Trenuje od pięciu lat, a jego styl bazowy to muay thai. Preferuje walki na gołe pięści w stójce. Jego rekord w King Of The Streets to 5:0 – może też pochwalić się najszybszym nokautem w historii tej federacji. Liczba walk – 10; zwycięstwa – 9; porażki – 1.

Gala WOTORE 4 – 21 stycznia

Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach odbędzie się widowisko, które połączy pierwotny format walk gladiatorów z ulicznym stylem. Podczas gali odbędzie się turniej starć na gołe pięści i superfighty, które wyniosą wydarzenie na wyższy level.

Sprawdź!  Raul Joshua Stir w półfinale WOTORE 5! Błyskawicznie rozbija Malinowskiego!

KUP PPV – OGLĄDAJ WOTORE 4

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.