MMA VIP

Miasto Kielce wydało oficjalne stanowisko w sprawie gali Marcina Najmana! Co z MMA-VIP 4 i „Słowikiem”?

Już w lutym odbędzie się gala MMA-VIP 4, którą organizuje Marcin Najman. Na pierwszej konferencji został przedstawiony „boss” organizacji. Na samym wstępie „El Testosteron” zaprosił zamaskowanego mężczyznę, który zasiadł na tronie znajdującym się na środku sceny. Kiedy odsłonił swoją twarz, okazało się, że jest to były szef gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński ps. „Słowik”.

W momencie Internet zapłonął i bardzo duża część widzów była pozytywnie zaskoczona działaniami marketingowymi Najmana. Sprawę w swoje ręce wziął jednak dziennikarz Krzysztof Stanowski, który jest mocno skonfliktowany z byłym pięściarzem.

Stanowski w ostrych słowach wypowiedział się na temat „Słowika” oraz jego kryminalnej przeszłości. – Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują, robią to po raz ostatni. – mówił dziennikarz, który postanowił interweniować.

Po słowach Stanowskiego na Twitterze oraz w mediach zaczęła wylewać się fala negatywnych komentarzy.

Gala Najmana miała odbyć się w Kielcach, jednak Stanowski postanowił tak nagłośnić temat, że władze miasta zaczęły wycofywać się ze współpracy z MMA-VIP.

Sprawdź!  (VIDEO) Stanowski nie wyklucza walki w MMA! Zdradził, za jaką kwotę wyjdzie do klatki!

Początkowo nie pojawiło się żadne oficjalne stanowisko w tej sprawie, oprócz komentarza radnego Marcina Stępniewskiego, który napisał – Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak „Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również „powalająca”. – napisał na Twitterze.

Krzysztof Stanowski cały czas kontynuuje działania wymierzone w MMA-VIP i Marcina Najmana. Wczoraj opublikował kolejny film, w którym zdradza, że kontaktował się ze sponsorami gali. Oberwało się również „Słowikowi”, jak i zawodnikowi z Częstochowy.

ZOBACZ TUTAJ: Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Nie chcemy tych mo*d! Jesteście skur***ynami!”

Wczoraj za pośrednictwem Twittera Stanowski postanowił dopytać oto co z MMA-VIP 4 i czy gala odbędzie się planowo na hali w Kielcach.

Dobry wieczór @miasto_kielce, czy już wiadomo, czy gala z udziałem byłego bossa mafii pruszkowskiej odbędzie się w zbudowanej z podatków uczciwych ludzi hali? Czy zapadła w tej sprawie oficjalna decyzja? – spytał Stanowski.

Sprawdź!  Rysiu Szczena kolejny raz dostał z liścia od Marcina Najmana! Spięcie w hotelu przed walką na MMA-VIP 3

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Dobry wieczór, oficjalne stanowisko władz Kielc jest takie, że wydarzenie nie odbędzie się w obiektach miejskich, umowa nie była zawarta, a więc nie ma decyzji o odwołaniu eventu. Od siebie dodam „dziękuję” dla Pana, bo gdyby nie rozgłos to umowa zostałaby zawarta w tym tygodniu. – napisał radny w odpowiedzi.

Tym samym nie wiadomo, gdzie odbędzie się gala MMA-VIP 4, jednak to, że miasto Kielce odmówiło nie będzie stanowiło większego problemu i nie ma zagrożenia odwołania wydarzenia. Zawsze jest możliwość wynajęcia prywatnej hali i gala Marcina Najmana z pewnością się odbędzie.

ZOBACZ KONIECZNIE: Boxdel komentuje aferę z Najmanem i Słowikiem: „Chciałeś skopiować Prime, a wydałeś wyrok na…”

Źródło: YouTube / Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.