KSW

Berserkerzy przejmują galę KSW 66! Znamy kursy na walki Materli, Narkuna, Szadzińskiego, Romanowskiego i Janusza!

Już ostatnie dni dzielą nas od pierwszej w tym roku gali KSW. Największa polska organizacja MMA powraca do Szczecina.

Kursy bukmacherskie KSW 66

W sobotę 15 stycznia podczas KSW 66 zawalczy aż pięciu reprezentantów klubu Berserker’s Team – Tomasz Narkun, Michał Materla, Gracjan Szadziński, Tomasz Romanowski i Wojciech Janusz. Bukmacherzy wskazali faworyta w każdym z pojedynków.

Tomasz Narkun vs Ibgragim Chuzhigaev

W co-main evencie Tomasz Narkun przystąpi do kolejnej obrony tytuły i zmierzy się z Rosjaninem Ibragimem Chuzhigaevem. Dla Polaka będzie to już 9 pojedynek, którego stawką jest mistrzostwo KSW. Dwukrotnie próbował swoich sił w kategorii ciężkiej, jednak nie udało mu się pokonać Phila De Friesa. Jeśli chodzi o dywizję półciężką, jest w niej niepokonany od 2014 roku, natomiast od 2015 zasiada na tronie organizacji.

Jego rywal ma za sobą serię 6 wygranych. Walczył m.in. w organizacji ACA, gdzie po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał innego Polaka Piotra Strusa. Rosjanin jest przekonany, że wróci do domu z mistrzowskim pasem i przyznał, że zwycięstwa Narkuna nie robią na nim żadnego wrażenia.

Według bukmacherów nie powinno dojść do niespodzianki i Polak wyjdzie do klatki jako duży faworyt. Rosjanin ma jednak za sobą świetną serię, a na jego wygranej można sporo zarobić.

  • Kurs na zwycięstwo Tomasza Narkuna – 1.28 (OBSTAWIAM)
  • Kurs na zwycięstwo Ibragima Chuzhigaeva – 3.70 (OBSTAWIAM)

Całą kartę walk możesz obstawić u bukmachera BetClic. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski po walce z Łukaszem Jurkowskim: "To jest lepsze niż ta wygrana!"

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Michał Materla vs Jason Radcliffe

Wielu kibiców czeka powrót Michała Materli do organizacji KSW, z którą niespodziewanie zakończył współpracę w kwietniu 2021 roku. Fighter stoczył jeden pojedynek dla EFM SHOW i po jednogłośnej decyzji wygrał z Moise Rimbonem.

Natomiast w KSW Materla ostatni raz walczył w listopadzie 2020 roku i przywitał w kategorii średniej Roberto Soldicia. Chorwat już w pierwszej odsłonie rozbił byłego mistrza.

W Szczecinie przed własną publicznością Materla zmierzy się z Jasonem Radcliffem. Brytyjczyk w KSW stoczył 3 pojedynki. Najpierw jednogłośnie wygrał z Antonim Chmielewskim, następnie przegrał przez TKO z Damianem Janikowskim. W ostatniej walce już w pierwszej odsłonie ubił Alberta Odzimkowskiego.

Początkowo Polak był większym faworytem. Kursy na jego zwycięstwo wzrosły na tydzień przed galą KSW 66. Jego przeciwnik to wciąż jednak duży underdog, który bez wątpienia może zaskoczyć swoimi mocnymi ciosami.

  • Kurs na zwycięstwo Michała Materli – 1.65 (OBSTAWIAM)
  • Kurs na zwycięstwo Jasona Radcliffe’a – 2.25 (OBSTAWIAM)

Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski

Reprezentujący Berserker’s Team „Tommy” stoczy dla KSW 4 pojedynek. Zadebiutował wygraną z Ionem Surdu, następnie zmierzył się z Patrikiem Kinclem. Czech pokonał Polaka w trzeciej odsłonie i tym samym wywalczył sobie miano pretendenta do tytułu kategorii półśredniej, jednak nie wykorzystał okazji i przegrał z Roberto Soldiciem.

Sprawdź!  Maciej Kawulski o walce wieczoru KSW 62: "Patrząc na to, jak Akop trenuje, dostrzegam w niej potencjał"

W ostatnim starciu Romanowski zmierzył się z Aleksandarem Rakasem i zwyciężył przez TKO już w pierwszej odsłonie. Tym razem zawalczy z Krystianem Kaszubowskim. Co ciekawe, wygląda na to, że Romanowski nie był w stanie zmieścić się w limicie kategorii i walka odbędzie się w catchweight do 79 kg.

Dla Kaszubowskiego będzie to 6 starcie w największej polskiej organizacji MMA. Fighter odniósł 4 zwycięstwa i poniósł porażki z Roberto Soldiciem oraz Michałem Pietrzakiem. Początkowo kursy na ten pojedynek były wyrównane. Na kilka dni przed galą w roli minimalnego faworyta jest stawiany Romanowski.

  • Kurs na zwycięstwo Tomasza Romanowskiego – 1.80 (OBSTAWIAM)
  • Kurs na zwycięstwo Krystiana Kaszubowskiego – 2.00 (OBSTAWIAM)

Gracjan Szadziński vs Francesco Morrica

Gracjan Szadziński już w sobotę powróci do formuły MMA. Ostatni raz w klatce KSW widzieliśmy go jeszcze w 2020 roku, kiedy to lipcu zmierzył się z Arturem Sowińskim i poniósł porażkę już w pierwszej odsłonie. Trzy miesiące później powrócił do walki, jednak stoczył pojedynek w innej formule.

Szadziński wziął udział w gali Genesis i zmierzył się na gołe pięści z Janem Siroky, którego pokonał w drugiej odsłonie. Był to najlepszy pojedynek całego wydarzenia, niestety podczas starcia Polak doznał poważnej kontuzji oka i musiał przejść kilka operacji.

Teraz powraca do MMA i zmierzy się z Włochem Francesco Moricca. Fighter ma na swoim koncie 9 zwycięstw, 5 porażek oraz remis. Będzie to dla niego debiut na polskiej scenie i wyjdzie do klatki jako spory underdog.

  • Kurs na zwycięstwo Gracjana Szadzińskiego – 1.25 (OBSTAWIAM)
Sprawdź!  Cezary Kęsik wygrywa w 3 rundzie! Niesamowite starcie z Marcinem Krakowiakiem!

Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek

Berserkerów będzie reprezentował również Wojciech Janusz, który ma na swoim koncie 10 zwycięstw i 7 porażek. Zawodnik walczący w kategorii półciężkiej 7 razy kończył swoich rywali przed czasem, w tym 3 przez nokaut i 4 przez poddanie. Walka w Szczecinie będzie dla niego debiutem w KSW. Wcześniej walczył dla takich organizacji jak FEN, EFM czy Babilon MMA.

Rywalem Janusza będzie inny debiutant. Przemysław Dzwoniarek, który zawodową karierę rozpoczął w 2018 roku i od tego czasu stoczył 4 pojedynki. Trzykrotnie wygrał przed czasem, natomiast porażkę poniósł po jednogłośnej decyzji sędziów. Ma na swoim koncie występy w takich organizacjach jak Armia Fight Night, Babilon MMA, czy ACA.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i nie dają większych szans mniej doświadczonemu Dzwoniarkowi. Jego rywal Janusz to razem z Koziorzębskim największy faworyt na całej karcie walk.

  • Kurs na zwycięstwo Wojciecha Janusza – 1.22 (OBSTAWIAM)
  • Kurs na zwycięstwo Przemysława Dzwoniarka – 4.30 (OBSTAWIAM)

Bonus dla nowych klientów, którzy zarejestrują się u legalnego bukmachera BetClic.

Otwórz konto tutaj i zgarnij CASHBACK do 550 zł! Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się wygrany – zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się nie trafiony otrzymasz ZWROT do 550 zł! Promocja dotyczy pierwszego postawionego kuponu.

Otwórz konto – odbierz bonus

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.