High League

(VIDEO) Zmiany w formule walki? Alan stawia warunki. Chce starcia w dużych rękawicach: „Zostają duże. Ja też muszę dbać o swoje zdrowie”

Wczoraj organizacja High League oficjalnie ogłosiła jeden z najciekawszych pojedynków tego roku. Swój konflikt w klatce wyjaśnią Denis Załęcki i Alan Kwieciński.

Zmierzą się oni 5 lutego na gali High League 2. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony w wywiadach padało wiele ostrych słów. Denis Załęcki w ostatniej rozmowie dla FANSPORTU TV zapowiedział, że zmiażdży rywala.

Wciąż jednak do końca nie wiemy wszystkiego na temat w formuły, w której zawalczą. Mają oni zmierzyć się w K-1, jednak Denis Załęcki chce się bić w małych rękawicach, natomiast Alan Kwieciński w dużych.

– K-1 na 90% małe piąstkówki, ale coś ostatnio zaczyna się budzić, że chce się bić w dużych rękawicach. Boi się bólu. (…) Wszyscy by chcieli na małe, ale on jest tak bardzo obsrany, tak się boi mojej siły, że woli się bić na duże, jak dziewczynka – powiedział „Bad Boy” w poniższym wywiadzie.

Załęcki zapowiedział, że jeśli dojdzie do walki w dużych rękawicach, to nawet w przypadku wygranej konflikt nie będzie zakończony i prędzej czy później zmierzy się z nim na ulicy, gdzie nie będą obowiązywać sportowe zasady.

Sprawdź!  Denis Załęcki szczerze wypowiedział się o Jacku Murańskim! Zaskoczeni tymi słowami? (VIDEO)

Alan oświadczył, że na małe rękawice może zmierzyć się wyłącznie, jeśli Załęcki odpowiednio zejdzie z wagi. Pomiędzy zawodnikami ma być mniej więcej 15 kilogramów różnicy. Jeśli „Bad Boy” zrzuci z około 105 kg do minimalnie 95 kg, to Kwieciński zgodzi się na jego warunki.

Jednocześnie Alan jest świadomy tego, że rywal nie spełni jego wymagań, więc jednoznacznie podkreślił, że pojedynek odbędzie się w dużych rękawicach.

– Walka będzie odbywała się w formule K-1. On chciał małe rękawice. Powiedziałem, że jak zejdzie do mojej wagi albo chociaż do 93-95 to mogę na małe rękawice, a wiem, że do takiej wagi nie zejdzie. Tak więc zostają duże. Jeżeli ja bym wygrał w tej walce, to daje mu rewanż w MMA. On chce walki, ja tak samo. Ja też muszę dbać o swoje zdrowie...

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Pierwszy wpis Brodnickiej po porażce: "Ostatnie tygodnie to walka z bólem i przekraczaniem własnych granic podczas rehabilitacji złamanej nogi"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *