High League

Alan Kwieciński obawia się potężnej siły Denisa Załęckiego? „Nie chce żeby stało mi się coś w głowę” (VIDEO)

Już 5 lutego będziemy świadkami wyjaśnienia głośnego konfliktu pomiędzy Alanem Kwiecińskim, a znanym z brutalnych walk na gołe pięści Denisem „Bad Boyem” Załęckim. Pojedynek zakontraktowano w formule K-1, jednak nadal nie wiadomo, czy odbędzie się w małych, czy dużych rękawicach! Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik mają na ten temat inne zdanie!

Gala High League 2 odbędzie się już 5 lutego w Krakowie. Na karcie walk znalazły się zestawienia celebrytów, influencerek czy też znanych YouTubereów. Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków będzie jednak starcie pomiędzy zawodnikiem walczącym na gołe pięści i byłą gwiazdą „Warsaw Shore”.

Dla „Bad Boya” będzie to pierwsza walka w tak dużej organizacji. Wcześniej walczył m.in. na gołe pięści w GROMDZIE, The War i Wotore. Natomiast w ostatnim starciu w małych rękawicach na EFM SHOW 2 zmierzył się z Jussim Halonenem. Już w pierwszej rundzie potężnym ciosem posłał rywala na deski wygrywają przez nokaut.

Małe, czy duże rękawice?!

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl Denis Załęcki stwierdził, że pojedynek z Kwiecińskim na 90% odbędzie się w małych rękawicach – „K-1 na 90% małe piąstkówki, ale coś ostatnio zaczyna się budzić, że chce się bić w dużych rękawicach. Boi się bólu.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman typuje Szpilka vs Denis! Wskazał swojego faworyta: "Scenariusze są dwa. Przypomnijcie sobie moją walkę z Saletą"

O te kwestie postanowiliśmy spytać Alana Kwiecińskiego, który zaznacza, że pojedynek raczej na pewno będzie w dużych rękawicach!

„Ja już wstępnie rozmawiałem i rozmawiałem ze swoim sztabem. On chce walki i ja chce walki. Ja też muszę dbać o swoje zdrowie tym bardziej, że on jest klocem. Tam będzie siła przeważała. Nie chce żeby mi się coś stało w głowę, jakieś neurologiczne ubytki jak to się mówi. Też muszę patrzyć na swoje zdrowie, mam jakieś cele na ten rok i chce go fajnie rozpocząć, kontynuować sportowo. Wiążę mocne sportowe plany, więc chce wytrwać w tej walce.” – powiedział Kwieciński w rozmowie z fansportu.pl

Cała wypowiedź Alana Kwiecińskiego tutaj:

Wywiad z Denisem Załęckim:

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.